fbpx
Цікаве
Прочитайте цей текст, перш ніж закохуватися! Витрачайте його на тих людей, які дійсно цього варті. Тим людям, які не мають часу на вас, ви потрібні лише тоді, коли вони хочуть заповнити порожнечу!

Потрібно навчитися цінувати власний час. Прочитайте цей текст, перш ніж закохуватися!

Витрачайте його на тих людей, які дійсно цього варті. Тим людям, які не мають часу на вас, ви потрібні лише тоді, коли вони хочуть заповнити порожнечу. Джерело

Прагніть завжди максимального. Ви ні в якому разі не повинні погоджуватися на менше. Людина, яка витратила так багато зусиль, щоб бути тут і зараз, повинна забрати те, що належить їй.

Не дозволяйте нікому маніпулювати вашими слабкостями. Ви сильна людина, яка не піддається чужому впливу.

Прийміть себе такими, як ви є. Ваші недоліки не роблять вас гіршими за інших. Всі ми унікальні й без винятку заслуговуємо на щастя.

З частин свого розбитого серця побудуйте навколо себе стіну – таку ж велику, як ваша новознайдена любов до самого себе. І лише та людина зможе з вашого дозволу зруйнувати цю фортецю, яка вирішить залишитися з вами назавжди.

Не потрібно впускати у своєї серце людей, у яких ви невпевнені. В щирості намірів яких ви сумніваєтеся.

Ніколи не відмовляйтеся від своєї мрії заради іншої людини.

Ви не повинні витрачати свій час на тих, хто не має його для вас. Ви завжди шукаєте пояснення та намагаєтеся бачити лише хороше у тих, кому насправді на вас байдуже.

Ні в якому разі не вимагайте уваги до себе. Не прагніть спілкування з тими, кому цього не потрібно. Навчіться цінувати себе.

Ніколи не сумнівайтеся в собі, тому що ви гідні того, щоб любити і бути коханою. Але не вірте брехливим словам і обіцянкам, тому що одного разу вам довелося за таку довірливість заплатити надто велику ціну.

Фото ілюстративне – blysk.space

You cannot copy content of this page