fbpx

Прочитав у коментарі під чужим постом подив – мовляв, хіба попадання російських снарядів у будинок любителів російського світу не просвітлює їх? Як було 15-20% любителів російського світу, стільки ж і залишилося

Прочитав у коментарі під чужим постом подив – мовляв, хіба попадання російських снарядів у будинок любителів російського світу не просвітлює їх?

Не просвітлює. В більшості випадків.

Я думаю, що в Україні приблизно 15-20% любителів російського світу, які чекають на путину.

На них путін і зробив розрахунок (тільки, мабуть, думав, що їх 40-50%).

Коли люди ділять світ на “свій” – “чужий”, а такий поділ завжди присутній при гострих ситуаціях, то на дії своїх не звертають уваги. Хоч би що вони робили, навіть злочини. Чужий завжди гірший за свій.

Тому російські обстріли любителі путіна пробачать. Більше того, вони звинуватить у цьому українців – чому, мовляв, не здалися. Ось тепер через українців дім втратив.

З обстрілами я вам просту і зрозумілу аналогію наведу – перевернуту дзеркально – якщо наші будуть звільняти Донецьк і знесуть мій дім, хіба я полюблю російський світ і зненавиджу своїх – українців?

Я пошкодую про втрату будинку, але в моєму розподілі “свій – чужий” нічого не зміниться.

Отже, швидше за все, як було 15-20% любителів російського світу, стільки ж і залишилося. Ну може бути на кілька відсотків хитнулося.

Андрій Андрєєв. М. Донецьк

Слава Україні!

За нами – правда і Перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page