fbpx
Суспільство
Продовження зіркової суперечки. Потап відреагував на слова Анастасії Приходько, яка публічно його обізвала. Але продюсер і співак вирішив не відповідати у стилі Приходько: дипломатична відпровідь Потапа

Продовження зіркової суперечки. Потап відреагував на слова Анастасії Приходько, яка публічно його обізвала. Але продюсер і співак вирішив не відповідати у стилі Приходько.

Олексій Потапенко дуже дипломатично відповів співачці.

Нагадаємо, співачка Анастасія Приходько на своїй сторінці у Фейсбук прокоментувала одну з публікацій про Потапа та Настю Каменських невтішними словами: «Не людина». І пояснила, чому вона так думає: «Зараз він говорить моїми словами 2014 року, а коли ми з ним перетнулися у Палаці України, він мене образив. За що був відправлений у певному напрямку. Тоді він бігав і налаштовував усіх проти мене і дуже негарно відгукувався у колах, за мої дії проти Росії, і я про це знаю».

Потап відповів співачці на своїй сторінці в Інстаграм.

«Шановна Анастасія Костянтинівна, під час повномасштабної війни з путінською Росією всім зрозуміло, що ділити українців на поганих і добрих – це підтримувати саме те, на що сподівається наш з вами, Анастасія, ворог. Він спить і бачить, як ми всі посварилися і розділилися і втратили силу єдності та силу нашої згуртованості! Нам потрібні всі люди, які допомагають Україні на будь-яких фронтах! Особливо артисти! І зараз саме час показати, що є лише одна справа, одна мета – перемога! Після неї у нас буде багато часу говорити один про одного приємне і неприємне, і тільки тоді це буде доречно», – написав Олексій у Instagram.

«Від Монатика до Полякової, від Калуша до Кварталу – ми патріоти, і кожен із нас робить свою справу заради України! Я впевнений у вашій, Анастасія, любові до своєї нації, до своєї рідної Землі. Тому хочу, щоб усіх артистів України було об’єднано так, як наш народ, наша армія, наші волонтери! Вони для нас із вами героїчний приклад!

З великою повагою до всіх наших артистів, продюсерів, режисерів, котрі щодня створюють шедеври заради наших співвітчизників та наближають перемогу! Слава Україні! Слава ЗСУ!» – додав артист.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.