fbpx
Суспільство
Продовжуємо слідкувати за зарплатами в Кабміні: скільки Шмигаль і міністри заробили в жовтні

Продовжуємо слідкувати за зарплатами в Кабміні: скільки Шмигаль і міністри заробили в жовтні?

Видання «Слово і діло» продовжує стежити не тільки за тим, скільки політики і чиновники заробляють.

Сьогодні портал пропонує подивитися, скільки в минулому місяці отримали міністри уряду Дениса Шмигаля.

Найбільш високооплачуваним членом Кабміну в жовтні став в.о. міністра освіти: Сергію Шкарлету нарахували 105 тис. 176 грн, включаючи відпускні та матеріальну допомогу на оздоровлення.

Трохи менше – 103 тис. 639 грн – заробив міністр Кабміну Олег Немчінов. Така сума вийшла через відпускні і грошові допомоги на відпочинок.

Більше 70 тисяч заробили в жовтні Дмитро Кулеба, Андрій Таран, Максим Степанов і Владислав Криклій. Зарплата прем’єр-міністра Дениса Шмигаля склала 54 тис. 24 грн.

Менше всіх нарахували міністру соціальної політики Марині Лазебній – 30 тис. 997 грн. При цьому заступники в її відомстві в жовтні заробили добре: у чотирьох з п’яти – зарплата була більшою 100 тисяч. Крім окладу і надбавок їм виплатили допомогу для вирішення соціально-побутових питань, а деяким ще допомогу по тимчасовій непрацездатності.

Найвища зарплата серед заступників була у Анатолія Петренка з Міністерства оборони – 133 тис. 432 грн.

Заступники міністра закордонних справ в жовтні отримали премії за результатами звіту про виконання програми діяльності Кабміну – близько 40 тисяч. Винагороду за результатами звіту про виконання завдань за 3-й квартал отримали заступники міністра розвитку громад і територій.

Нам би так жити…

Фото ілюстративне, з вільних джерел, Укрінформ

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page