fbpx
Цікаве
Прогноз на другу половину 2022 року від індійського хлопчика-ясновидця, який стовідсотково чітко передбачив пандемію. Тепер ця поцілована Всесвітом дитина, Абігья Ананд, якого вважають головним пророком сучасності, побачив майбутнє і нашої країни в контексті передбачення для всього світу. Подій вже можна чекати зовсім скоро

Прогноз на другу половину 2022 року від індійського хлопчика-ясновидця, який стовідсотково чітко передбачив пандемію. Тепер ця поцілована Всесвітом дитина, Абігья Ананд, якого вважають чи не головним пророком сучасності, побачив майбутнє і нашої країни в контексті передбачення для всього світу.

Подій, які віщує підліток, вже можна чекати зовсім скоро.

Індійський підліток Абігья Ананд набув своєї популярності зовсім недавно. Але сьогодні багато хто вважає його чи не головним пророком сучасності. Нещодавно Абіг’я на своєму каналі в YouTube розповів, чого варто побоюватися людству у найближчому майбутньому.

Кооротко розповімо історію хлопчика.

Ще кілька років прізвище Ананд було відоме хіба що шанувальникам шахів. Все через те, що гравець з таким прізвищем був одним із найкращих у світі. Що стосується Абіг’ї Ананда, то він був звичайним індійським підлітком, який має свій канал на YouTube.

Контент каналу Ананда не мав великої популярності і найчастіше викликав у людей лише поблажливі посмішки. Все через те, що Абіг’я ділився своїми видіннями, які передбачали майбутнє.

Ось лише наприкінці 2019 року на Ананда навалилася хвиля всесвітньої популярності. Все через те, що він передбачив хворобу, яка накриє всю планету. Що було далі розповідати не варто.

А тепер найцікавіше. Абігья Ананд дав прогнози на другу половину 2022 року.

Нещодавно Абіг’я випустив черговий ролик, у якому говорить про світове майбутнє. Прогнози, треба визнати, не надто втішні.

У другій половині нинішнього року світ чекають на зміни, які позначаться на житті мільйонів людей по всій планеті.

За словами Ананда, на нас чекає величезна економічна криза. Масштаби цієї події можуть бути дуже руйнівними. Щоб вийти з нього, доведеться перебудувати економіку багатьох держав.

Ті, хто вірять пророцтвам Ананда, нагадують, що раніше він передбачав кінець лідера однієї з держав улітку 2021 року. Це передбачення також справдилося, адже президента Гаїті Жовенеля Моїза ліквідували 7 липня.

Ще Ананд сказав, що події, що відбуваються у 2022 році, впливатимуть на світ ще довгий час.

Так, одні держави втратять у цей час свою впливовість, а інші її отримають.

При цьому на військовий конфлікт світового масштабу чекати не варто, упевнений юний пророк.

Ананд повідомив, що людству рано розслаблятися щодо головної недуги. Разом з іншими хворобами, які набирають обертів, вона все ще може бути дуже небезпечним. Тож дбати про своє здоров’я ніколи не буває зайвим.

В найближчому майбутньому Ананд бачить зміни у відносинах між людьми. Людство стане набагато добрішим. Все менше людей знаходитиме насолоду в матеріальних цінностях. Але варто побоюватися інших речей.

На думку Ананда, люди перестануть загрожувати один одному. Але небезпека може бути у розвитку штучного інтелекту. На думку Абіг’ї, сучасні технології можуть стати причиною багатьох проблем у майбутньому.

Що ж, подивимося, наскільки цей юнак виявиться правим у своїх видіннях.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page