fbpx
Політика
Прогноз Зеленського: “Україну повинна накрити лавина…” А ви вірите в це?

Президент Володимир Зеленський впевнений, що Україна стає стабільним ринком потенційно великих можливостей.

Проведені в Україні реформи дозволять створити умови для масштабного припливу інвестицій в країну.

Про це 3 лютого під час українсько-турецького бізнес-форуму заявив президент України Володимир Зеленський. Відео форуму опубліковано в Facebook Офісу президента, передає видання ГОРДОН.

Зеленський заявив, що Україна стає “стабільним і зрозумілим ринком потенційно великих можливостей і Україну повинна накрити лавина з інвестицій як зовнішніх, так і внутрішніх“.

“Ми одна з небагатьох країн, які дозволяють заробити такий високий дохід на інвестиційний капітал”, – додав він.

3 лютого в Києві відбулася зустріч Володимира Зеленського з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом. Вони обговорили можливість імпорту каспійського газу в Україну, також українська сторона зазначила, що розраховує на допомогу Туреччині в процесі звільнення політичних в’язнів, яких утримують в Росії.

“Ліквідація адміністративних бар’єрів, розширення прав суб’єктів господарювання, діджіталізація державотворчих процесів, запровадження прозорого ринку землі, масштабна приватизація і багато інших важливих реформи втілюються нами з єдиною метою – Україну повинна накрити лавина з інвестицій як зовнішніх, так і внутрішніх. Вже сьогодні ми досягли необхідних для цього передумов: це позитивний тренд стійкого зростання економіки і встановлення макроекономічної стабільності, збільшення ВВП України, зниження інфляції, зростання золотовалютних резервів, підвищення кредитного рейтингу і зміна прогнозів на “стабільний” і “позитивний”, – зазначив президент.

Крім цього, Ердоган оголосив, що Туреччина надасть Україні $ 36 млн допомоги.

Читайте також: СМАК ДИТИНСТВА. ЦЕ САМЕ ТІ ЛІНИВІ ВАРЕНИЧКИ З “ЯМОЧКОЮ”, ЯКІ ПОДАВАЛИСЯ В ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ. ЦЯ “ЯМОЧКА” – ЩОБ ПОТІМ В ГОТОВИХ ВАРЕНИКАХ В НІЙ НАКОПИЧУВАЛОСЬ ВЕРШКОВЕ МАСЛО АБО СМЕТАНА. ТАК СМАЧНІШЕ! Є КІЛЬКА СЕКРЕТІВ, ЩОБ ВОНИ ВИЙШЛИ САМЕ ТАКИМИ. МОЯ МАЛЕЧА В ЗАХВАТІ, А ЦЕ НАЙКРАЩА ОЦІНКА!

Фото з відкритих джерел.

facebook