fbpx
Шоу-бізнес
«Прогнози хороші»: Алла Мазур повідомила, що повертається в ефір після лікування: “Дорогі друзі, ми знову разом! Сили відновлюються!”

«Прогнози хороші»: Алла Мазур повідомила, що повертається в ефір після лікування : “Дорогі друзі, ми знову разом! Сили відновлюються!”

Ведуча «ТСН.Тиждень» на каналі «1+1» Алла Мазур, яка бореться з тяжким захворюванням, повертається на роботу після основної частини лікування.

“Дорогі друзі, ми знову разом!

Основна частина лікування позаду, прогнози добрі. До медиків звернулась вчасно – показала операція. Сили відновлюються. І можу нарешті повернутись до улюбленої справи. В команду ТСН-тижня, з якою не втрачали зв’язку ні на день. І в студію: де весь цей час були на інформаційній передовій мої улюблені колеги.

Всім ще раз щиро дякую за підтримку: ця добра енергія справді дуже помічна, я переконалась!

А оскільки повертаюсь тоді, коли про здоров’я мусить думати вся країна, навіть весь світ – хочу попросити вас про одну річ.

Ми всі втомились від карантину і закритих приміщень. Всім хочеться вирватися на волю і свіже повітря. Але пам’ятаймо: з послабленням карантину вірус нікуди не зник. Коли вирішуєте, чи одягати маску, йдучи в людне місце – пригадайте. Поряд з тими, в кому вже оселився вірус, але ще себе не виявив- можуть опинитися люди з мінімальним імунітетом. Ті, хто ще лікується. Або тільки недавно одужав. Ваші друзі і знайомі після операції. Або просто ослаблені. Для них зустріч з вірусом може стати фатальною. Маска, яку носимо правильно і в потрібному місці, і соціальна дистанція, до якої нас закликають – це не тільки наша особиста справа. Для когось – це справді питання життя. Нехай у кожного з нас – воно буде довгим і щасливим!

І чекаю вас знову щонеділі: в ТСН-тижні на каналі 1+1, о 19.30!” – пише Алла Мазур на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, “Рубрика”.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!