fbpx
Цікаве
Пройдіть Тест, в його результатах відображаються ваші Приховані Бажання про те, чого ви підсвідомо чекаєте в Новому році.

Багато хто любить психологічні тести. Одні проходять їх для того, щоб у чомусь переконатися, інші – щоб щось зрозуміти, треті – щоб розважитися або використовуючи результат, налаштувати себе на певний лад.

Тест на основі колірної психології, який може розповісти вам про себе щось нове. А ще в його результатах відіб’ються ваші приховані бажання про те, чого ви чекаєте в новому році. Джерело

Загляньте в розплідник і уважно, прислухаючись до свого внутрішнього голосу, виберіть 1 дерево для свого саду.

Вибрали? Тепер можна приступити до прочитання результатів.

1. Дуб

Швидше за все, ви з тих, для кого стакан завжди наполовину повний. Життя для вас – велика пригода, повна несподіванок.

У новому році вас чекають значні і приємні події, адже ви відкриті для нових вражень і готові до змін. Вам не доведеться відчувати себе скутим і обмеженим обставинами.

Ви сповнені пpucтрасті до нових звершень, і за кожним досягненням в прийдешньому році вас чекатиме приємний сюрприз.

2. Модрина

Можливо, незалежність – ваше друге ім’я. Для вас не існує стримуючих факторів, які можуть перешкодити вам вибрати свій курс.

Ваші артистичні здібності можуть значно вплинути на підвищення доходу в новому році. Щоб домогтися успіхів у роботі, вам не потрібно докладати особливих зусиль: досить бути вірним своїм принципам і переконанням, і до вас прийде те, чого ви так довго чекали.

3. Клен

Ймовірно, ви чутлива натура. В думках про себе ви проводите більше часу, ніж інші.

У майбутньому році в вашому житті з’явиться людина, з якою складуться гармонійні стосунки. Незважаючи на те, що ви самодостатня людина і не страждаєте від нудьги, ваше життя стане яскравішим, в ньому з’явиться здоровий авантюризм.

4. Вільха

Швидше за все, ви практична і врівноважена людина. З вами затишно і комфортно, оскільки ви твердо стоїте на землі. На вас можна покластися.

Хоч ви і міцна за вдачею людина, іноді ви страждаєте від того, що багато хто бачить в вас м’яку і сентиментальну особистість.

Через це у вашому житті не все добре складається у відносинах з протилежною статтю. Якраз в новому році вас чекають зміни на краще. Ви зустрінете людину, яка буде цінувати ваше добродушність, а не намагатися цим скористатися.

5. Мірт

Ймовірно, вас можна назвати впевненою в собі людиною. У вашому житті все під контролем, ви ніколи не покладаєтеся на удачу, тільки на свої сили.

Ви нічого не відкладаєте на потім і відчуваєте задоволення тільки тоді, коли справа доведена до кінця. Навколишні відчувають вашу силу духу, а тому з легкістю йдуть вам назустріч.

Завдяки вашій наполегливості та почуттю відповідальності в новому році вас чекає просування по кар’єрних сходах, що стане логічним результатом всієї вашої праці.

Читайте також: Скажіть, що Першим ви побачили на картинці, і дізнайтесь, як Змінило вас Життя. Точність 100 %!

6. Слива

Можливо, ви миролюбна і розважлива людина. Ви любите проводити час з друзями, але не гидуєте і самотністю.

Іноді вам необхідно побути наодинці з собою, щоб поміркувати про сенс життя і відпочити від навколишнього світу. І нехай вільний простір вам необхідний, проте попереду вас чекає доленосний момент, коли в вашому світі з’явиться людина, якій ви захочете відкрити свою душу. І ви не помилитеся.

7. Липа

Швидше за все, ви впевнений у власних силах аналітик, на якого можна покластися. Ваша чутливість завжди допомагає вам пізнати те, що дійсно важливо.

Ті, хто не такий проникливий і уважний, як ви, буквально підштовхнуть до вас на назустріч людину, в якій ви розглянете справжню перлину. Ви зустрінете людину з не менш витонченим, ніж у вас, почуттям стилю, в житті якої культура відіграє таку ж важливу роль.

8. Каштан

Ймовірно, вас можна назвати мрійливою і романтичною людиною. Ви відмовляєтеся дивитися на речі з раціональної точки зору. Для вас найважливіше те, що говорять почуття.

Відмовляючись від спілкування з людьми, які заперечують романтику і покладаються тільки на розум, ви наближаєтеся до щасливого моменту в своєму житті, коли ви зустрінете того, хто також має заповітні мрії і не стане обмежувати різноманітність проявів ваших емоцій і почуттів.

9. Іва

Можливо, ви екстраверт. Ви любите ризикувати і брати на себе відповідальність в обмін на цікаву роботу. Ви втомилися від рутини і чекаєте можливості зіграти важливу роль в подіях, що відбуваються.

Завдяки вашій ініціативності вас чекають зміни, які допоможуть вам вийти з-за лаштунків. Ваша активність наближає момент довгоочікуваної слави.

Що означає ваш вибір: Дерево, яке ви вибрали, говорить про те, як ви сприймаєте себе і які зміни в житті вам здаються необхідними.

Також ваш вибір може говорити про таємницю тієї частини вашої особистості, яка прихована від вас, але її видно оточуючим.

facebook