fbpx
Цікаве
Пронизливі очі й карти-помічники Романа Завидовського, спадкового екстрасенса, циганського мага й ритуального практика, побачили важливі моменти про майбутнє, пан Роман спішить поділитися: переговори з рф через теракти і шантаж ракетними атаками – на скільки реально й близько? Можливість «мінська номер три»

Пронизливі очі й карти-помічники Романа Завидовського, спадкового екстрасенса, циганського мага й ритуального практика, побачили важливі моменти про майбутнє, якими пан Роман спішить поділитися з нами.

Отже, переговори з рф через теракти і шантаж ракетними атаками – на скільки реально й близько?

– В останні дні мені весь час ставлять це запитання щодо переговорів з окупантами. Люди дуже стривожені останніми атаками, люди хочуть знати, чи ці обстріли не призведуть до встановлення якогось перемир’я, «заморозки» конфлікту.

Я хочу подивитися, на скільки ця можливість взагалі є великою. На скільки нас, а саме владу, можна змусити цими бомбардуваннями, відключеннями світла і зв’язку до переговорів з рф, до якоїсь «заморозки» чи «мінська номер три»?

Отже, я з циганської колоди витягну три карти і з гральної колоди також три – і подивимося відповіді, що відбувається насправді.

Першою випала карта брехні. На ній зображена гадюка, яка намагається атакувати кота. Тобто це обмани, ілюзії. Ця карта говорить, що будь які переговори з ворогом призведуть до повного нашого фіаско й краху.

Наступна випадає карта розорення, на ній монети випали з гаманця. Карта фінансових втрат, не виконаних умов.

Третьою випала карта листа. Це карта сповіщень, якихось новин і важливої інформації. Значить, будемо слідкувати на подіями й новинами, отримувати звістки.

Перша карта з гральної колоди – король піковий. Це карта агресивного чоловіка і агресії, жорсткості.

Двійка бубнова – карта ілюзій, обманів, брехні.

Трійка червова – відкриття якоїсь правди.

Отже, висновок: переговори не мають ніякого сенсу, я дуже сподіваюся, що їх не буде, і по моїх відчуттях цього не станеться.

Навіть якщо й закрутиться щось в бік переговорів з окупантами, то почнеться всенародний бунт і ні до чого хорошого це не призведе.

Тому ніяких перемовин в принципі не повинно бути. Ми переможемо!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page