fbpx
Цікаве
Пропонуємо цікаву класифікацію пальців, яка може розказати багато цікавого про вашу особистість. Подивіться на малюнок!

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

А ви знаєте, щ наші руки можуть багато що розповісти про нас, надати цікаву інформацію.

І навіть форма пальців може багато чого розказати криміналісту, особливо великого пальця, який часто навіть не вважається повноцінним пальцем.

Він унікальний, оскільки має 2 фаланги, а не 3, і він контролює ваш почерк. Цей палець не лише відрізняє вас від тварин, але й один від одного. Просто погляньте на форму великого пальця.

  • Як зображення A

Якщо перша фаланга великого пальця довша, ніж друга, то ви – перфекціоніст. Ви дуже переймаєтеся вашими ідеями й ніколи не задовольняєтеся деталями. Все має бути ідеальним та правильним, і завжди є щось, що вам потрібно покращити.

Іноді ви можете бути одержимі ідеєю, але завжди знаходите скромний спосіб досягти успіху і вважаєте за краще діяти. Люди поважають вас за вашу чесність і можуть покластися на ваше слово.

  • Як зображення Б

Якщо нижня фаланга великого пальця більша, ніж верхня фаланга, ви дуже працьовита людина, творча. Завжди добиваєтесь своєї мети.  Напевно, життя не дає вам легкого способу досягти успіху, але ви подолаєте будь-які перешкоди й завжди знайдете добро.

Люди, які мають такий великий палець, впевнені та розумні. Кожна ваша мрія є розсудливою. Ви завжди в собі впевнені!

Ваші ідеї завжди ясні, і вас не легко збити з пантелику, тому вас дуже часто цінують на роботі як надійну людину. Ви уважні у всьому.

Читайте також: Чому не можна готувати на соняшниковій олії! Чим вона шкідлива?

  • Як зображення В

Якщо обидві фаланги великого пальця однакові, ви є збалансованою людиною, яка намагається знайти гармонію та спокій.

Люди, які мають такий великий палець, в основному спокійні та хороші у спілкуванні та навчанні, а всі ваші знання випробовуються життям. Які прагнуть спокійних відносин.

Багато ваших друзів та родичів потребують вашої уваги або хороших порад, тому що ви вмієте поспівчувати та розрадити, як ніхто інший. Ви добре розумієте чужі пролеми.

  • Великий палець дуже гнучкий – зображення Г

Обіпріться рукою на “великі пальці”. Якщо у вас гнучкий великий палець, ви виразніші і емоційніші, ніж люди з прямими великими пальцями. Ця форма також називається великим пальцем автостопщика.

Такі люди легко пристосовуються до мінливих обставин та нових умов. Ви дуже творчі і художні. Мистецтво має велике значення для вас. Ви прагненте до прекрасного. Вам не подобаються сірі будні.

Люди з гнучкими великими пальцями відкриті для світу і дуже допитливі. Їхній розум знаходить цікаві способи вирішення проблем і досягнення цілей.

  • Великий палець прямий – зображення Д

Обіпріться рукою на “великі пальці”. Тепер зверніть увагу на те, як виглядає великий палець. Якщо він прямий і не гнучкий, ви є наполегливою людиною, яка любить домінувати. Ви завжди добиваєтесь своєї мети, ніколи не здаєтесь.

Деякі люди можуть подумати, що ви як камінь з вашим незворушним обличчям, але захоплюються тим, що ви дотримуєтеся своїх обіцянок. Вони завжди можуть покластися на вас.

Іноді люди можуть намагатися скористатися вашою довірою та вмінням тримати слово, але в основному ви можете негайно проаналізувати все і зробити правильний вибір, не завдаючи шкоди собі. Вас важко обдурити.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook