fbpx
Суспільство
Пророцтва «казахської Ванги» Віри Ліон про майбутнє. Її віщування Віри здійснюються на 95% більше, ніж у самої Ванги. Роблячи своє передбачення на 2022 рік, провидиця розкрила багато докладних порад та зауважень про життя у цей переломний для всіх нас період. Напередодні 2022 року вона зробила кілька сенсаційних заяв

Роблячи своє передбачення на 2022 рік, казахська провидиця розкрила багато докладних порад та зауважень про життя у цей переломний для всіх нас період. Віра Ліон передбачала вкрай неспокійні часи в Україні.

Віра Ліон, вона ж «казахська Ванга», залишила по собі безліч пророцтв. Пророцтва Віри Ліон здійснюються на 95% більше, ніж у самої Ванги.

Віра Ліон зазирнула у майбутнє і ізапевнила: шанс на порятунок!

Віра Ліон, уродженка Казахстану, майже все життя прожила на Уралі. Ще з раннього дитинства вона отримала дар ясновидіння. Віра могла просто заплющити очі – і в цей час до неї могло прийти нове бачення.

Екстрасенс передбачила вихід Горбачова, розпад Радянського Союзу, кризу в 2007 році, яка зачепив світову економіку. І навіть складну ситуацію на території України, прихід і вихід Януковича і природні катаклізми.

Пророцтва Віри Ліон привертають увагу мільйонів людей. Напередодні 2022 року вона зробила кілька сенсаційних заяв, які змусили світову спільноту прикувати свою увагу до подій, що відбуваються на східноєвропейській частині материка, і не лише.

«Казахська Ванга» бачить 2022-й як нову реальність, яка одночасно і проста, і складна. «Це час переломний!» – каже ясновидеця.

Віра Ліон підкреслила, що найбільш динамічно і швидко події відбуватимуться у перші місяці. Так і сталося.

Далі обставини швидше за все зміняться. Можуть з’явитися деякі перешкоди, які зменшать швидкість розвитку подій та створять періоди простою та невизначеності.

Буде багато труднощів. Росія фактично відмовиться від долара. У 2022 році станеться остаточний відхід від цієї грошової одиниці. Деякі санкції з боку Заходу згодом буде знято, але легше рф від цього не стане. Що для нас і добре!

Може виникнути конфлікт на ґрунті православ’я. Можливо, це буде пов’язане з якоюсь дією патріарха.

Наприкінці 2022 року Віра Ліон прогнозувала, що Росія висадиться на Місяці. Там будуть знайдені докази, що Місяць раніше ніхто не відвідував.

Почнуться кроки щодо розвалу США. При цьому сама Америка, як і раніше, продовжуватиме впливати на зовнішню та внутрішню політику всіх країн. У Казахстані можуть виникнути сплески нестабільності. Також країна може потрапити під час політичної турбулентності, аж до великих сутичок на вулицях столиці.

Віра Ліон передбачала вкрай неспокійні часи в Україні. Вона передбачала, що її західні частини можуть відколотися. Але самі передбачення щодо цього досить суперечливі. Країну їй показало проведіння у вигляді засохлого дерева. Однак на ньому почали з’являтися свіжі листочки. А це означає, що за важкими часами безсумнівно прийде перемога та відродження.

Віра Ліон наполягає, що з 2022 року у світ почнуть приходити люди з новими «особливими» здібностями. А ось інститут масонства розпадеться. На планеті почне відбуватися розшарування людей за духовним принципом, за пріоритетами життєвих цінностей. Одні – тягнуться до освоєння космосу, інші – до поклоніння каменям.

Одним із її найпохмуріших прогнозів на 2022 рік є те, що сплячий Єллоустонський вулкан прокинеться, що призведе до руйнівних лих в Америці. Співвідношення суші та води зміниться. Буде багато затоплень, до яких призведуть сильні дощі, урагани і навіть цунамі.

При цьому розпочнуться проблеми з питною водою. Можливо просто тому, що про цю проблему почнуть більше говорити.

Можуть змінитись і географічні межі. Цілком можливо, що з карти світу зникнуть деякі території. Війни 2022 року точно не закінчаться.

Є у Віри Ліон ще одне передбачення на 2022 рік, яке, безперечно, вселяє оптимізм та віру у світле майбутнє.

«3-ї світової війни не станеться!» – каже Віра Ліон. Вона радить кожному менше вникати у події світового порядку, на які ми не можемо вплинути.

Краще спрямувати сили та енергію на пізнання своєї душі та поводитися гідно в будь-яких ситуаціях. Які б труднощі не підкидало життя!

Мирного неба всім!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.