fbpx
Суспільство
Пророцтва мольфара Нечая почали здійснюватися, він передбачив те, що відбувається зараз. Про що ще попереджав карпатський віщун: “На карті світу якийсь час не буде. Столиця – Торонто”. Як звучить його останнє пророцтво

Пророцтва мольфара Нечая почали здійснюватися, він передбачив те, що відбувається зараз. Про що ще попереджав карпатський віщун? Зараз розповімо вам детально.

Не новина, що старець Нечай – один із найвідоміших закарпатських мольфарів. Він зцілював людей, взаємодіяв з природою і мав дар прозорливості. Найбільше говорив мольфар Нечай про Україну, бо це його батьківщина.

Він передбачив епідемію і навіть війну. Багато його пророцтв починають збуватись.

У Карпатах говорять, що Михайло Михайлович Нечай був надзвичайною людиною. Мудрець, провидець, цілитель, психолог із українського села Верхній Ясенів за своє життя зробив чимало добрих справ. Цілителькою була його бабуся, яка помітила його дар і почала розвивати. У 8 років він міг дотиком зцілювати людей. Найбільшою силою він вважав слово. Був безсрібник. Вмів відвести грозу.

Русів називав найдавнішим народом планети. Час свого відходу в інший світ він знав, але нічого не зробив, щоб його уникнути (був ліквідований під час прийому відвідувача). Йому б виповнилося 90 років.

З історії роду Нечая відомо, що Михайло Михайлович був нащадком Брацлавського полковника Данила Нечая, чим старець дуже пишався. Займався він цілительством, молився про захист, зберігав давні знання та культуру. Мольфар Нечай був одночасно вірним християнином і паралельно із цим – язичником. Старець поклонявся силам природи.

– Язичництво – це природа, а природа – це ми. Якщо ми руйнуємо природу, то ми руйнуємо себе, а адже ми є частинками природи! – говорив мольфар.

«Кара Господня завжди наздоганяє тих, хто творить гріхи. Перша кара Господа була водою (згадаймо про ковчег Ноя), а друга – вогнем. Горіти буде все. Цивілізація має досягти апогею. А потім знову почнеться відлік від кам’яного віку!» – казав Нечай.

«Настане час, коли люди відшукають піраміди під водою і відкриється тоді секрет вічного жития. Люди стануть божками. Не Богами, а саме божками. Цивілізації йдуть ієрархією. Є ті, що вищі за нас, і ті, що під нами.

Прийде така висока цивілізація, яка житиме на інших швидкостях. Очиститься швидкісний рух і почнеться століття телепатії. Але після цього настане вік отупіння. Люди перестануть вірити в Бога, перестануть чогось прагнути. Після цього наздожене людство всесвітня катастрофа і знову все почнеться спочатку!” – говорив про майбутнє мольфар.

Останнє пророцтво карпатського мольфара Нечая звучить так:

«З кожним кроком ми йдемо вниз. Наш генофонд буде змінено». Це він говорить не лише про Україну, а й про всю цивілізацію загалом.

Михайло Нечай сказав, що держави такої не буде, а народи, що його населяють, розбредуться по інших країнах і нарешті знайдуть спокій. Вони пам’ятатимуть про батьківщину, зі страхом розповідаючи своїм нащадкам про знищену країну.

Нечай називав русів найдавнішим народом планети, від якого пішли багато інших народів світу.

“Наближається перерозподіл. Закарпатська Україна відійде мадярам та чехам. Галичина буде під Польщею. Східна та Центральна Україна буде під Росією, Буковина буде під Румунією.”

Михайло Нечай вважав, що України на карті якийсь час не буде. «Але це тимчасове явище!» – додав він у своєму останньому інтерв’ю.

Відродиться вона в зовсім іншому вигляді. Це буде інша країна, і не в цих краях.

Місцем нового розташування України мольфар називав Північноамериканський континент, де після падіння США та Канади з’явиться багато національних держав, які утворюються за національністю емігрантів, які становлять більшість населення цих районів. Новою столицею України він називав Торонто.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page