fbpx
Цікаве
Пророцтва Ванги досі нас бентежать: вірити чи ні? Ось і слова знаменитої провидиці про осінь 2022 бентежать: почнеться вже в жовтні? Ванга відома багатьма своїми пророцтвами, які спочатку здавалися туманними та незрозумілими, а коли справджувалися – вражали своєю точністю

Пророцтва Ванги досі нас бентежать: вірити чи ні? Ось і слова знаменитої провидиці про осінь 2022 насторожують: почнеться вже в жовтні?

Болгарська сліпа ясновидецька пророкувала непрості часи у світі восени 2022 року. Людям доведеться боротися зі старим лихом, про яке вже забули.

Ванга відома багатьма своїми пророцтвами, які спочатку здавалися туманними та незрозумілими, а коли справджувалися – вражали своєю точністю.

Так, Ванга в 1969 передбачила кінець всесвітньо відомої індійської жінки-політика Індіри Ганді, в 1980 ошелешила заявою про майбутній розвал великої країни (СРСР).

Також дослідники знайшли в її прогнозах опис 11 вересня 2001 року в США. «Брати поляжуть під ударами залізних птахів», йшлося про пророцтві.

Болгарська ясновидецька розповідала і про страшну хворобу, яка охопить всю планету. Ймовірно, йдеться про пандемію, яка зменшила свої темпи але поки що не зникла остаточно.

Кум болгарської провидиці Сергій Косторний запевняє, що Ванга передбачала, що 2022 знову принесе людству захворювання. Цього разу, він думає, варто чекати щось сибірське. Вчені вважають, що вона мала на увазі новий штам.

Сліпа провидиця описувала, що нова недуга пошириться у всьому світі дуже швидко. З’явиться вона саме у Сибіру. Довгий час вона перебувала в мерзлоті, але зміни клімату призвели до її пожвавлення. Нагряне непомітно і застане всіх зненацька.

Також Ванга наголошувала, що не все так чисто в цій історії, тому що фахівці нібито наживатимуться на наслідках.

Благо, кінець пророчиця передбачила добрий. У результаті недуг відступить, а якщо хтось і хворітиме, то симптоми будуть легкими.

Знаменита болгарська провидиця Ванга полинула на небеса 1996 року, але залишила по собі багато записів, які досі досліджуються.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page