fbpx
Цікаве
Просте правило 1 секунди, яке зробить вас більш популярним і шанованим

Не повірите, але всього лише зачекавши з відповіддю, ви зможете змінити уявлення співрозмовника про вас і домогтися поваги.

Про те, як домогтися успіху, написані сотні книг і статей, але одну з кращих порад дав Наполеон Хілл, автор книги «Думай і багатій»:

«Двічі подумайте перед тим, як щось сказати, тому що ваші слова і вплив посіють насіння успіху або невдачі в умах слухачів».

Це загальне правило можна скоротити до простого трюку, який під час розмови моментально зробить вас більш популярним і шанованим.

Не поспішати секунду перед тим, як відповідати!

Ця незначна зміна у звичній манері розмови може принести багато користі. І ось як це працює.

1. Ви не перебиваєте інших

Коли ми перебиваємо співрозмовника, то висловлюємо свою неповагу до нього. Якщо ми перебиваємо, тому що знаємо, що той збирався сказати, ми ще й натякаємо, що він нудний і передбачуваний.

А коли ми зволікаємо з відповіддю, то показуємо співрозмовнику, що він і його думка нам не байдужі. Ми виявляємо повагу, тому отримуємо повагу у відповідь.

2. Ви встигаєте зосередитися

Більшість людей під час бізнес-переговорів використовують підхід «Стріляйте, не цілячись», описаний Майклом Мастерсоном (тобто говорять, не думаючи). Або так захоплюються розмовою, що вибовкують зайву інформацію.

Однак у кожної розмови повинна бути конкретна мета, особливо в бізнесі. Інакше навіщо взагалі розмову починати? Повагавшись з відповіддю, ви зможете підібрати потрібні слова, які принесуть користь і вам, і вашому співрозмовнику.

3. Вам легше висловити свою думку

Багато хто використовує в розмові слова-паразити як зв’язок («як би», «а…», «розумієте»). Це дає трохи часу, щоб обміркувати наступну фразу. Тільки звучить така мова невиразно і непереконливо.

Якщо задуматися над відповіддю, можна встигнути зібратися і чітко сформулювати свою думку.

4. Ви здаєтеся розумнішими

Ніхто не поважає тих, хто говорить без угаву і не прислухається до співрозмовника. Якщо ж ви зупиняєтеся перед відповіддю, вас вважатимуть вдумливим, а до ваших слів прислухатимуться.

Цей трюк не тільки допоможе домогтися більшої поваги на роботі, але і зміцнить ваші стосунки з близькими.

Адже кожного разу, коли ви обмірковуєте свої слова, ви висловлюєте любов і повагу. А це дуже важливо в будь-яких відносинах.

Джерело – “Лайфхакер”.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, centr-crm

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!