fbpx
життєві історії
Приблизно після 40 років мої батьки стали дуже добре заробляти, чим далі, тим краще йши справи, у відпустку вони літали щороку кудись в Іспанію, Італію… Вони мали купу друзів, всім допомагали завжди і морально і фінансово. Мама з щедрого плеча дарувала й віддавала рідним свої прикраси, одяг, косметику, іноді купувала нове. Напевне, їй подобалося бути такою щедрою. І ось в один момент все змінилося, батьки різко майже з усіма перестали спілкуватися, їм стало здаватися, що всім від них потрібні тільки гроші

Приблизно після 40 років мої батьки стали дуже добре заробляти, чим далі, тим краще йши справи, у відпустку вони літали щороку кудись в Іспанію, Італію… Мало не кожні вихідні з друзями за місто, вони мали купу друзів, всім допомагали завжди і морально і фінансово, підтримували теплі відносини з родичами.

Мама з щедрого плеча дарувала й віддавала рідним свої прикраси, одяг, косметику, іноді купувала нове. Напевне, їй подобалося бути такою щедрою. У нашому будинку завжди було повно гостей і рідних.

І ось в один момент все змінилося, батьки різко майже з усіма перестали спілкуватися, їм стало здаватися, що всім від них потрібні тільки гроші (насправді, це й було так, але батьки теж не промах і бачили одразу, хто і як ставиться до них). Та й нових друзів було мало, всі – перевірені так би мовити часом, майже з усіма дружили з молодості, юності.

І тут бах – і все, у них начебто трапилася золота лихоманка або як це правильно називається, вони нікого не кличуть в гості. їм шкода витрачається на стіл і так далі, в якщо їдуть кудись відпочивати – то удвох, заїхали родичі з села на пару годин, яких до цього мама завжди годувала обідом, а тут навіть чаю не запропонувала!

Я розумію, що вони нікому ні чим не зобов’язані, але вони відгородилися абсолютно від усіх, їм ввижаються тільки гроші, всі розмови про гроші, навіть моя 15-річна дочка перестала ходити до них у гості. А їхні друзі якщо куди їх кличуть, то вони не йдуть.

Їм під 60 років зараз, куди вони планують подіти ці гроші? Вибачте, забрати з собою? Я не знаю, що з ними сталося.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook