fbpx
життєві історії
Прибираю у власних дочки й невістки. А що? Непогано заробляю, навіть у Єгипет на море з чоловіком злітали вперше в житті. Прийшла я одно разу – а в невістки якась тітка прибирає, поки вона з малими на вулиці. Ну я і використала ситуацію собі на користь, хоч ніхто зі знайомих мене не розуміє, кажуть – “наймичка”

Я якраз вийшла не пенсію, займалася дачею, іноді допомагала невістці й дочці з дітьми, бо у невістки двоє малих, 5 і 3 роки, а у дочки півроку донечці. Обидві родини – і дочки і сина – живуть в нашому невеличкому містечку. Невістка з сином – у будиночку, сім’я сина – в квартирі.

Якось я зайшла до невістки без попередження, в них було відчинено, але Зої і дітей дома не було, пішли на прогулянку, зате в них в домі поралася якась чужа жінка.

Вона мені пояснила, що вона прибиральниця. Мені, це, звісно, не сподобалося, але чужій людині нічого не сказала.

Пізніше поговорила з невісткою, і Зоя розповіла, що прибиральниця приходить до них раз на тиждень уже рік, робить косметичне, а іноді генеральне прибирання, бо Зоя не встигає: двоє діток, плюс знайшла непоганий підробіток в інтернеті, треба кілька годин на день проводити біля ноутбука, але платять пристойно. А мені вони з сином просто соромилися сказати, переживали, що я буду проти.

Походила я кілька днів, подумала, порадилася з чоловіком, який сказав мені “роби, як знаєш”, і запропонувала Зої за такі самі гроші, які вона платить прибиральниці, робити це в них сама. А що? Яка різниця, кому платити, якщо діло робиться якісно?

Зоя спочатку не хотіла, говорила, що їй не зручно, але я її переконала, а потім все пішло, як так і треба.

Через якийсь час я запропонувала ті самі послуги дочці, адже їй також важко самій справлятися з усім, вона теж хоче скоріше на роботу вийти.

Вже минуло два роки, я так і прибираю у дочки й невістки. Дуже непогано заробляю, навіть у Єгипет на море з чоловіком злітали вперше в житті.

В тому, що я використала ситуацію собі на користь, не бачу нічого поганого. Але ніхто зі знайомих мене не розуміє, кажуть – “наймичка” у власних дітей…

Автор – Олена М.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook