fbpx
Шоу-бізнес
Приходько заявила, що буде “нагадувати” Потапу за його дії під час війни: “Бісить своєю поведінкою”

Українська співачка Настя Приходько знову “наїхала” на репера та продюсера Потапа.

Виконавиця Настя Приходько висловилася про своїх зіркових колег чоловіків, які виїхали за кордон.

Загалом, артистка зазначила, що до багатьох із них у неї є запитання, адже їхня діяльність під час війни в Україні її дивує. Зокрема, вона говорить, що певні з них продовжують їздити заробляти, утім їхніх імен Настя вирішила не називати.

Та згодом Приходько все ж таки назвала одного артиста, з яким у неї вже давно є конфлікт. Співачці не подобається поведінка Потапа, про що вона йому буде нагадувати.

“До багатьох є питання. До багатьох, які тут, є питання. В мене давня “любов” з Потапом. Про це всі знають. Я його не люблю. Я його штрикала і буду штрикати, бо він мене бісить своєю поведінкою. Я його штрикала ще на початку війни 2014 року”, – розповіла зірка в інтерв’ю Аліні Доротюк.

Приходько додала, що у неї є запитання до багатьох артисток і артистів стосовно їхніх дій під час війни в Україні. Утім, виконавиця не збирається зараз про це говорити, адже це не на часу. Та після війни Настя нагадає їм все.

“Зараз не хочу цього робити, бо не треба зараз про них говорити в негативному сенсі. Вони роблять помилки, я це бачу. Але то все після війни”, – наголосила артистка.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page