Прийшла недавно моя сусідка до церкви зі своїми чотирма дітьми. І як тільки Галя зайшла в храм, частина людей переключила свою увагу зі служби на її округлий животик. Зрозуміло, що Галя при надії п’ятою дитиною. Не встигли люди з церкви вийти, як почали обмовляти сусідку. “І як це так, хтось і одної дитини не може мати, а тим, як маслом помазано! Що це таке твориться? Яке вони зможуть дати дитинство тим дітям?” Так мені її жаль, вий уявити собі не можете!

І що за люди в тому селі живуть? Ну чи то заздрять, чи просто немає про що поговорити.

Але давайте розкажу все по порядку.

Ми з чоловіком Славком живемо в невеличкому селі, де про всіх все знають. Звісно, є сім’ї такі, що приховують своє життя, але про таких все одно ходять чутки.

Не знаю чи ті чутки про наші сім’ю ходять, бо все-таки ми звичайна сім’я. З чоловіком маємо доньку Анну і сина Івана.

Колись в хазяйстві тримали коня і свиней, тепер все продали, як і більшість наших односельчан. Тож не думаю, що злим язикам є за, що в нашій сім’ї зачепитися.

А ось наші сусіди постійна тема для обговорення.

Галина з Василем мала двох дітей, але ось наважилися на третю дитину. І неочікувано Бог дав їм двійнят. Це було потрясінням для майбутніх багатодітних батьків і для нашого маленького села.

Пам’ятаю, тоді багато, хто обговорював ту пару. Все-таки не кожен день в селі щось цікаве відбувається.

Хтось зловтішався, хтось переживав за майбутніх немовлят, хтось тільки і ходив обмовляв.

Але це не завадило Галині добре виносити і привести на світ дітей. Звісно. було важко, часто чоловік сидів з дітьми іноді його батьки, які жили не далеко.

Одного разу Галя попросила посидіти з її дітьми мене, так і зав’язалася наша дружба, бо до того ми були просто сусідами.

Звісно, в дітей не було багато одягу, але всі були одягнені хоч і не за останніми віяннями моди, але були чисті і охайні.

Василь важко працював, але це давало свої плоди. З жінкою змогли покласти бруківку в подвір’ї, змогли замінити жигуль на хороший бус. Одним словом, роботящі люди.

Але це не єдине, що мені в них подобається. Хоч ми і живемо далеко від церкви, майже на краю села, мої сусіди кожної неділі в церкві, і дітей до Бога привчають.

Звісно, іноді не всіх дітей беруть, але ніколи такого не було, щоб з хати взагалі нікого в церкві не було.

Це мені в них і подобається, бо я з двома дітьми не завжди до церкви можу вибратися. А іноді таке враження, що тих дітей я до церкви на прив’язі привела.

А в сусідки все-таки діти чемні в тому плані.

І ось прийшла моя сусідка, як завжди недавно до церкви зі своїми чотирма дітьми. І як тільки Галя зайшла в храм, частина людей переключила свою увагу зі служби на округлий живіт моєї сусідки.

Читайте також: Нині стою я в церкві і чую, що священик каже, що буде дев’ять днів за моїм чоловіком, хоча я ще не до кінця це усвідомила. Тому і сльози не лилися з моїх очей. А родичі, які копійкою мені не допомогли, почали мені дорікати тим, що я не врятувала свого чоловіка і тому не горюю за Любомиром. Чесно, після такого навіть не хочеться їх бачити 

Зрозуміло, що Галя при надії п’ятою дитиною. Не встигли люди з церкви вийти, як почали обмовляти сусідку. “І як це так, хтось і одної дитини не може мати, а тим, як маслом помазано! Що це таке твориться? Яке вони зможуть дати дитинство тим дітям?”

Різні були думки, в основному, засуджували Галю.

А ви як думаєте, чого ті люди так пхаються в ту сім’ю? Що думаєте про батьків, які мають чотирьох і більше дітей? Чи нормально так обговорювати людей? Що думаєте?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!