fbpx
Цікаве
Прикмети на Великдень, щоб гроші водилися і для залучення багатства

Світлий Великдень – в першу чергу велике християнське свято, торжество істини і виправдання щирих сподівань. У всіх церквах проводяться пишні служби, наповнені вірою, щастям і загальним радістю.

Наші предки надавали великого значення всьому, що відбувалося в цей день, і дотримувалися певні прикмети, щоб гроші водилися.

Грошові прикмети на Великдень

Багатий святковий стіл, з частуваннями на будь-який смак і великими порціями, неодмінно приверне в будинок процвітання і гроші. На стіл обов’язково стелиться найкрасивіша і дорога скатертину, бажано – кристально білого кольору.

Після святкової вечері господарям будинку необхідно прибрати і перемити весь брудний посуд, а крихти витрусити на вулицю, в слід гостям. Народне повір’я говорить, що гості обов’язково повернуться і принесуть з собою гроші.

Прибираючи зі столу після Пасхи, рухайтеся за годинниковою стрілкою – це приверне в будинок процвітання і грошовий успіх.

Пишні і смачні паски на Великдень – добрий знак, що символізує собою заможний рік. Горбки, тріщини і гар на пасках нічого доброго не принесуть. Тому господаркам слід поставитися до випічки з усією серйозністю.

Принесені свічки з церкви на Великдень – оберіг від усіх бід і неприємностей, пов’язаних з грошима. Щоб оберіг заробив, потрібно принести 12 свічок, запалити їх біля ікон і дати догоріти до кінця. Недогарки зберігаються за іконами до наступного Великодня.

На Великдень не дозволено розпивати алкоголь в надмірному кількості, влаштовувати гучні застілля, бешкетувати, лаятися. Якщо не піти цієї прикмети, наступний рік буде бідним.

Не можна виносити сміття з дому до Великодня – можна винести весь достаток з дому.

Не беріть і не давайте грошей у борг у Христове Воскресіння – гроші перестануть водитися.

Якщо встати на Великдень з першими променями сонця і зустріти світанок, то це принесе щастя і добробут всім членам сім’ї.

Церковні прикмети, щоб гроші водилися

У цей урочистий день потрібно обов’язково відвідати ранкову святкову службу, тоді Господь відповість на всі ваші прохання. Нехтування богослужінням – до розорення і бід.

Потрібно обов’язково подати нужденному в Великдень, щоб гроші водилися.

Якщо прийти з церкви раніше, ніж сусіди, то це принесе багатство і довге життя.

У Великдень потрібно вийти на вулицю і озирнутися на всі боки: то, що приверне увагу – принесе прибуток або стане ключем до розгадки майбутнього успіху.

У великодній ранок слід покласти золото в воду на кілька хвилин, а потім вмитися цією водою – це принесе успіх у справах, збагачення і везіння.

Почувши дзвін, попросіть у Господа від щирого серця щастя, здоров’я, багатства – бажання обов’язково збудеться.

Залиште одне пасхальне яйце для себе. За повір’ям, воно – грошовий талісман. У давнину наші предки брали його на будь-яка важлива справа.

Прикмети на Великдень дійсно можна назвати правдивими. Всі вони допомагають дізнатися майбутнє і поліпшити своє життя. У них закладено щось більше, ніж народні легенди і забобони – це незламна віра людей в силу Господа і непідробне щастя в честь приходу довгоочікуваної Пасхи.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook