fbpx
Цікаве
Прикро таке писати, але це правда! Люди, які виїжджають з України в Польщу, чи інші країни, будьте в першу чергу людьми! Накипіло!

Я людина яка намагається максимально допомогти кожному в цій ситуації. Готова прийняти, знайти, віддати, купити, завезти, не виспатись. Я не прошу за це мені дякувати, я прошу хотя би знати міру допомоги. 3 день підряд я спостерігаю не зрозумілу поведінку, зі сторони наших українців яким тут допомагають.

Ситуація вчора в магазині “Auchan”: Двоє біженців українців намагались непомітно винести продукти. Чому я зрозуміла, що вони біженці з України? Перед цим чула їхню телефону розмову.

Ситуація на кордоні: Двоє дівчат вибирали на якій машині їхати тому, що skoda fabia їм не підходила по комфорту. Ситуація в хостелі: Біженці які мають кошти не купляють їжу, аргументуючи це тим, що: “волонтери ж і так принесуть нам цю їжу”

Деякі поляки з мого оточення дзвонять мені зі словами: “Куди дзвонити і скаржитись на українців які нагло поводяться, зробили бійку біля магазину і нападають на інших”. Ви ж розумієте, що своєю поведінкою ви зробите лише гірше? Знаєте яке буде ставлення до інших біженців з України які приїдуть сюди?

Поляки та українці які давно проживають тут – просто ПЕРЕСТАНУТЬ вам допомагати. Ніхто не дасть вам безплатного житла, продуктів, речей, техніки, тощо. Цінуйте допомогу інших, цінуйте те, що є кому про вас подбати. Повірте, вам дають максимум – навіть якщо самі не мають. Рахуйтесь з іншими, та будьте вдячні за допомогу яку отримуєте!

Залишайтеся людьми! Слава Україні!

MIRA ROVENSKA