fbpx
Цікаве
“Прильоти по центру та правому берегу, та загроза для президента”: унікальний гороскоп для України на листопад від однієї з кращих астрологинь Яни Езотерички. Чого в останній місяць осені очікувати українцям, та звідки краще виїхати на деякий час! Цей місяць може змінити військову історію

“Прильоти по центру та правому берегу, та загроза для президента”: унікальний гороскоп для України на листопад від однієї з кращих астрологинь Яни Езотерички. Чого в останній місяць осені очікувати українцям, та звідки краще виїхати на деякий час! Цей місяць може змінити військову історію.

Венера, Меркурій і Сонце будуть перебувати в Скорпіоні в листопаді, саме тому варто чекати на напругу.

Цей місяць буде випробувальний для українців.

Як запевняє Яна Езотеричка у прогнозі на місяць, емоції будуть вирувати в останній місяць осені.

“Потрібно емоційно підготуватися до листопада. Буде боротьба агресії і напруги. Листопад буде набагато гіршим, ніж жовтень”, – повідомила спеціалістка.

Астрологиня також наголосила, що в листопаді не варто починати нічого нового.

“У листопаді не можна починати ремонти, купувати нерухомість або дорогі речі. Заборонено в листопаді вкладати гроші куди-небудь”, – повідомила астролог.

То чого чекати українцям у листопаді у війні України та “сусідів-загарбників”

“Ймовірність застосування “червоної кнопки” дуже велика. Змушена сказати про ескалацію бойових дій. Також можливий напад з боку Білорусі. З Херсона слід їхати, буде дуже сильна і тривала боротьба. Поки в даному напрямку перемог не вдається”, – сказала астролог.

Для України в листопаді дуже велика небезпека води.

“У листопаді буде відчуття, що Україна йде на дно. Для Києва дуже висока ймовірність прильотів. Центр столиці і правий берег. Показує дуже сильний удар по центру прийняття рішень в Україні. З цих районів варто переміститися. Для Зеленського дуже велика загроза. У другій декаді місяця можна чекати неймовірно велику допомогу. ЗСУ зберігатимуть позиції. У листопаді можуть бути спроби взяття територій, наступальні дії. Українська армія буде активна”, – повідомила Яна.

Крім того, може початися велика інформаційна війна.

“Можуть з’явиться зрадники при владі, будуть зміни на місцях”, – сказала астролог Яна Езотеричка.

При цьому астролог каже, якщо станеться якийсь сильний удар, то в Україну зайдуть західні війська.

“Перелом у війні, який всі чекають, не стався. Це пов’язано з тим, що нам не дали ту зброю, яку потрібно. У листопаді військові дії піду на прискорення. Якщо буде сильний удар, то можуть зайти війська. Листопад може стати важливим місяцем у війні та на полі бою. Цей місяць може змінити військову історію”, – сказала вона.

Фото – скріншот з відео