fbpx

ПриватБанк закриває програму “Бонус+”: з 1 травня гроші спишуть з рахунків

Один з найбільших банків України ПриватБанк повідомив клієнтів про закриття програми “Бонус+”. Вона перестане працювати з 1 травня. Про це йдеться в повідомленні пресслужби банку соціальної мережі в Facebook.

ПриватБанк закриває програму “Бонус+” з 1 травня. Відзначається, що всі кошти, які були накопичені на рахунках, але не витрачені до цього дня, будуть спрямовані на потреби Збройних сил України, а також на відновлення країни після війни.

У банку попередили клієнтів, що до кінця квітня вони можуть використовувати накопичені бонусні кошти в мережі Магазинів-Партнерів Програми або самостійно перевести їх на потреби Збройних сил України.

“До кінця місяця ви можете перевести гроші з рахунку “Бонус+” на потреби ЗСУ в Приват24: Добро – підтримка ЗСУ. Або використовувати накопичені бонуси в мережі Магазинів-Партнерів ” Бонус+” на свій розсуд. Вже з 1 травня програма не працюватиме “, – йдеться в повідомленні.

У фінустанові відзначили, що на даний момент на бонусних рахунках клієнтів налічується 600 мільйонів гривень. Також додали, що в даний час банк працює над створенням нової бонусної програми.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page