fbpx
Шоу-бізнес
“Привіт, мій новий рік! Я жива – і це найбільше досягнення року минулого.” – нова Алла Мазур про хороші новини в своєму житті і в своїй боротьбі. Знаменита телеведуча відсвяткувала сьогодні, 16 вересня, свій день народження в новому сміливому образі і з відчуттям свободи

“Привіт, мій новий рік! Я жива – і це найбільше досягнення року минулого.” – нова Алла Мазур про хороші новини в своєму житті і в своїй боротьбі. Знаменита телеведуча відсвяткувала сьогодні, 16 вересня, свій день народження в новому сміливому образі і з відчуттям свободи.

Ось як про свій душевний стан сьогодні на своїй сторінці в Фейсбуці написала відома українська телеведуча Алла Мазур:

“Постояла подумки на краю – і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову – і відчула, що цією свободою можна поділитися. І підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з тим самим, що і я: такий собі особливий джек-пот. Але шанс одужати – є. І чим раніше почати боротьбу – тим вищий.

Мене надихала одна глядачка. Яка написала: ваша робота в ефірі доводить нам, що перемогти – можна.

Тепер хочу переконати, що і візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Бо головне – очистити організм. А волосся – відросте. І життя підкине вам новий образ: який може виявитись несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним: як виявилось в моєму випадку.

В цьому номері «Marie Claire» – моє послання тим, хто вчиться сміливості: приймати себе – і любити себе – і в біді, і в радості. Хто наважується змінити життя. Йде вчитися танцям. Йде на йогу. Починає медитувати. Наповнює себе любов’ю. Бо тільки так – зможемо поділитися нею з іншими.

Не бійтеся змін. Повірте у себе і свої сили. Довіртеся Небу: там справді дививожним чином підказують нам шлях. Як виконали бажання моє. Давно хотіла повчитися: щоб не тільки вчити інших. Записалася в групу. І от – отримала запрошення. Перше заняття – сьогодні. В мій день народження. Тема, як на замовлення: як визначити власний тип мислення і повернути його в кращий бік. Ну чом би саме так не почати свій новий рік? Словом – з 10.00 до 16.00 відповідати на дзвінки та смс сьогодні не зможу: вчусь.

Ну а на ваш розсуд – зразу 5 обкладинок вересневого номера Marie Claire Ukraine

Вибирайте: кому яка ближча!”

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, Фейсбук.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page