fbpx

Приводить моя сусідка своїх дітей сьогодні до церкви і таке враження, ніби, як на прив’язі привела, зовсім в них не було бажання там бути. Віка замість того, щоб хреститися і службу слухати уважно, стоїть і розглядає, хто в чому одітий. А Любомир тільки те і робить, що кривляється Віці. Ну як так можна вести себе в церкві? Але якщо ті хоч якось ходять, то їхню бабу і на мотузці не затягнеш

Ой, і яку ж це доньку виховала наша сусідка.

Я живу в селі. Багато, що про всіх знаю. А особливо про тих, хто живе поруч.

З чоловіком Миколою ми дуже побожні, кожної неділі ходимо до церкви, а коли настає піст, суворо дотримуємося всіх настанов.

Тож не дивно, що наш синок Андрійко, і донька Анна теж виросли хорошими християнами. Ми частенько читаємо Біблію і щоразу відмовляємо молитву перед їжею. Тож в тому плані в нашій сім’ї все добре.

Чого не можна сказати про нашу сусідку. От і сім’я непутяща. Хоч і до церкви їм 5 хвилин іти, але ніколи вчасно не прийдуть. Завжди мусять запізнитися.

В цій сім’ї тільки мати Марія тягнеться до церкви, а от її чоловік Олег і діти Вікторія та Любомир, зовсім не хочуть йти до церкви.

Завжди перед службою чула верески і гамір, бо чоловік не хоче йти в храм. “Бурі” трішки стихли, коли Олег ще до початку вторгнення виїхав за кордон.

Та це все одно не допомогло. Діти все одно пручалися і на всі намагання матері привчити їх до церкви, тільки те і робили, що огризалися. Дивна ця сімейка.

А мати Марії, Галина Петрівна, якщо і вийшла б до церкви хоча б раз на рік, то було б добре.

Можливо і через це дітям так не хочеться йти до Бога. Щось в них зовсім нема вдячності за дар життя. Але нехай, це вже їхня справа.

Але от нині знову та ж сама ситуація.

Читайте також: Вчора на празник до нас завітала сестра мого чоловіка, але не сама, а з собачкою. Відразу ж було сказано, що це породистий пес, тому має бути в хаті. Вся гостина була пісна. На столі були і гриби і риба. Та коли я винесла гостям грибну юшку, по кімнаті пронісся дивний запах. Всі давай все перенюхувати. Мені так соромно було, бо тітка почала говорити, що то юшка скисла. Дякувати Богу, ми все вичислили. Та я дочекатися не могла, коли ця мадам вже від нас з тим псом поїде

Приводить моя сусідка своїх дітей нині до церкви і таке враження, ніби, як на прив’язі привела, зовсім в них не було бажання там бути.

Віка замість того, щоб хреститися і службу слухати уважно, стоїть і розглядає, хто в чому одітий. А Любомир тільки те і робить, що кривляється Віці. Ну як так можна вести себе в церкві?

Ось що ви думаєте? Як можна було так виховати дітей? А ви б змушували ходити дітей до церкви, якщо б вони не хотіли?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page