fbpx
поради
Приїхала до мами, і побачила пральну машину, яку я віддала їй вже більше 10-ти років тому. На вигляд вона була як новесенька, тоді то мама і розкрила мені свій секрет по догляду за своєю “помічницею”. Тепeр i я дотpимуюсь цuх чотирьох хитрощів

Приїхала до мами, і побачила її пральну машину, яку я віддала їй вже більше 10-ти років тому. На вигляд вона була як новесенька, тоді то мама і розкрила мені свій секрет по догляду за своєю “помічницею”. Тепер і я дотримуюсь цих чотирьох хитрощів

Ось 4 простих хитрощів, які допоможуть вашій пральній машинці залишитися сяючою і доглянутою. За матеріалами

Пральна машина зараз міцно увійшла в повсякденний побут більшості сімей. Але ж не так давно ще були такі часи, коли пральна машина вважалася розкішшю. І багато господинь навіть не сміли про неї мріяти.

Слава Богу, все змінилося. Тепер багато сімей можуть дозволити собі купити пральну машину. До того ж їх існує величезна кількість. Однак, все ж коштує пральна машина зовсім недешево.

Читайте також:ЦIКAВИЙ ГОРОСКОП: ЦI 4 ЗНАКИ ЗОДІАКУ НАМАГАЮТЬСЯ НАВІТЬ НЕ ДУМАТИ ПРО ШЛЮБ. СЕPЙОЗНІ СТOСУНКИ НЕ ДЛЯ НИХ!

І тільки від вас самих залежить те, наскільки довго прослужить ваша пральна машина. Ось 4 простих хитрощів, які допоможуть вашій пральній машині залишатися сяючою і свіжою роками.

4 прості хитрощі по догляду за пральною машиною, які допомагають їй служити довго.

Хитрість перша. Обов’язково очищайте манжет (ущільнювальну гумку) пральної машини. Саме там накопичується величезна кількість бруду. До того ж, якщо не очищати її своєчасно може завестися цвіль, яка виведе з ладу всю машинку.

Очищати можна будь-яким чистячому засобом без вмісту хлору. Дуже добре підходить рідина для миття посуду з гліцерином.

Хитрість друга. Після закінчення прання завжди залишайте дверцята машинки відриті. Так ви зможете просушити її і уникнути появи головного ворога механізму-цвілі.

Хитрість третя. Лоток для прального порошку обов’язково необхідно час від часу витягати, мити і просушувати.

Наліт від води легко очищається сумішшю харчової соди і оцту, потрібно лише намочити лоток розчином і дати постояти.

Хитрість четверта. Барабан від накипу необхідно періодично прочищати. Ось найефективніший спосіб: пачку лимонної кислоти засипаємо в відсік для порошку і встановлюємо машинку на найпотужніший режим прання (зазвичай це прання бавовняних тканин).

facebook