fbpx
життєві історії
Приїхала сестра з Італії. Ми всі зустрілися в батьківському домі. Наталя, як старша, почала розмову за те, щоб все по закону зробити так, що вона відмовляється від своєї частки на користь Марічки, бо вона найменша, і доля не була до неї прихильною. Так вийшло, що і я мала необережність це сказати. Я ж не знала, що через п’ять років, щоб не опинитися на вулиці, я попрошуся в батьківський дім, який по закону належить і мені

А що мені робити, якщо в мене змінилася життєва ситуація, і квартира ця мені потрібна!

Я не хочу чужого, частина батьківської квартири, по закону належить мені. Але неприємно те, що сестри заточили на мене “зуб”.

Батькам в свій час вдалось придбати трикімнатну квартиру в обласному центрі. Дітей у них було троє, всі дівчатка. Старша Наталя, середуща я – Уляна і найменша – Марічка.

Різниця між нами була невелика, тому ми гарно ладнали. В дитинстві ляльками кукурудзяними бавилися, а коли повиростали, то почали на танці разом ходити.

Першою заміж вийшла Наталя. Не скажу, що відчувалась між ними любов, але нажили двох діток. Жила Наталя в невістках в заміському будинку, але через десять років вони розлучилися. Наталя довго не думаючи, поїхала за кордон на заробітки. А через рік і забрала з собою дітей. Живуть вони в Італії до сьогоднішня дня.

Я ж вийшла заміж за хорошого, як мені здавалося, Івана. Боженька подарував нам двох синочків. Жили ми в квартирі, яка Івану перейшла у спадок від бабусі і дідуся.

Марічка наша також довго в дівках не засиджувалася. Хороший її Петро, але дуже повільний і не пробивний. Спершу вони жили з нашими батьками в квартирі, потім переїхали в будинок невеличкий, який орендували. Коли грошей не було, з’їхали до його батьків, та врешті-решт, знову опинилися під одним дахом з нашими батьками.

В Марічки з Петром двоє дітей. Петро на будові працював, а Марічка наша швея, бралася за любу роботу. Щоб жити легше було, навіть по ночах шила сукні на замовлення.

Коли наші батьки вийшли на пенсію, то вирішили переїхати жити в село, щоб не заважати дітям. Але перед тим батько зібрав нас усіх за “круглим” столом. Тоді і Наталка з Італії приїхала, це були Різдвяні свята.

– Ми вам з мамою в тому житті дуже не помогли. Єдине, що ми нажили, це цю трикімнатну квартиру. Ви в нас діти гарно виховані, тому, думаємо з мамою, що знайдете спосіб мирно і порівно розділити цю квартиру між собою.

Ми лише зиркнули одна на одну тоді. Хто ж би міг подумати, що розсварить вона нас між собою.

Марічка продовжувала жити в батьківській квартирі, Наталя повністю освоїлася в Італії. В неї там шикарний будинок, італієць, діти вже живуть окремо.

Якось приїхала вона до нас. Ми всі зустрілися в батьківському домі. Наталя, як старша, почала розмову за те, щоб все по закону зробити так, що вона відмовляється від своєї частки на користь Марічки, бо вона найменша, і доля не була до неї прихильною.

(У Марічки молодший син народився не здоровим і потребував більше уваги, ніж інші діти).

Я не раз чула, що Наталя переводила їй гроші, в той час, як про мене ніхто й не згадував, хоча також не завжди легко жилося.

Коли чоловік відкривав бізнес, ми кредити брали під великі відсотки. Ніхто не питав нас, чи маємо ми чим платити.

Я не знаю, як так вийшло, але Наталя змусила і мене пообіцяти, що я відмовлюся від своєї частки в користь Марічки.

– Ти живеш не зі свекрухою. В чоловіка бізнес. Діти вже дорослі. Що вам ще треба?

На той час в нас справді з Іваном було все добре, ось я й пообіцяла, що не буду претендувати на батьківські квадратні метри.

Я ж не знала, що за п’ять років залишуся на вулиці, бо чоловік знайшов собі іншу жінку, і перед тим все так “оформив”, що я лишилася ні з чим.

А куди я мала йти, як не в цю квартиру?

Читайте також: В цей день я дуже погано почувалася на роботі, директор мене відпустив додому. Коли я ввійшла до будинку, то побачила те, чого аж ніяк не очікувала. Мій коханий чоловік тримав в обіймах, ще тоді мою найкращу подругу і куму, а в сусідній кімнаті спала Галинка. Чи зчинила я “бурю”? Та ні, адже розуміла, що моя дочка може прокинутись і про все дізнатись, а цього я аж ніяк не хотіла. Я запропонувала чоловіку зібрати речі і піти, адже жили ми на той час в будинку, який мені дістався від бабусі

Я вимагала в Марічки своє, не буду ж я на старості літ житло винаймати.

Недавно зі мною зв’язувалася Наталя. Кликала мене до себе, казала, що роботу знайде, лиш би я дала спокій Марічці. Але я не хочу в 56 років зриватися і в Італію їхати.

Буду я вже в Україні свій вік доживати, і мені байдуже, що сестри на мене боком дивляться…

Автор – Наталя У

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page