fbpx
життєві історії
Приїхала я поки що з Харківщини пожити до невістки й сина в столицю. Тут в купі васе таки не так лячно, з дитиною їм допомагаю, у них трикімнатна квартира. Син і невістка в мене заможні, все є, в кожного машина, робота хороша, ремонт шикарний, рибку тільки червону їдять, канапки з ікрою, пінне тільки крафтове дороге. І от вони кожен вечір під фільм рибку таку делікатесну різну полюбляють з пінним. Наллють йому у піалочку грам 50, він сидить за своїм столиком для годування, бабляється в ньму собі на втіху, пальчики облизує

Приїхала я поки що з Харківщини пожити до невістки й сина в столицю. Тут в купі васе таки не так лячно, з дитиною їм дворічною допомагаю, у них трикімнатна квартира.

Вони мене самі запросили, я довго тягла, ал місяць тому все ж не витримала, поїхала.

Добре у них. Син і невістка в мене заможні, все є, в кожного машина, робота хороша, ремонт шикарний, рибку тільки червону їдять, канапки з ікрою, пінне тільки крафтове дороге.

І от вони кожен вечір під фільм рибку таку делікатесну різну полюбляють з пінним.

То воно і хай би собі на здоров’ячко пили-їли! Мене завжди запрошують, пригощають, мені, звісно приємно.

Але ж! Відбувається в їхньому домі те, з чим я погодитися нічк не можу, та не знаю, як їм сказати, як на них вплинути! Порадьте щось, людоньки!

Невістка спокійно малому, Тарасику дворічному, дає ковточок сьорбнути зі свого кухля!

А бува ще краще: щоб він тихенько посидів, наллють йому у піалочку грам 50, він сидить за своїм столиком для годування, бабляється в ньму собі на втіху, пальчики облизує, а потім ще рибки червоної дають йому посмоктати полосочку, «закусити».

Ну хіба ж нормальні, га??? Як на цю ситуацію вплинути? Ну не можна ж так!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.