fbpx
Breaking News
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Суспільство
Психолог пояснив, від чого залежить якість життя

Дуже важливо розуміти, що якість життя за великим рахунком залежить не від обставин. Чи не від кількості грошей в гаманці, наявності чоловіки / жінки. Чи не від того, що ваш дитина принесла “п’ятірку” , а бос запропонував підвищення.

Про це написав психолог Михайло Лабковской і пояснив, від чого залежить якість життя.

“Насправді якість життя залежить від однієї єдиної речі-від вашого психічного благополуччя. Від того, наскільки ви щасливі прямо зараз, в цю саму мить.

З якими емоціями ви приходите додому з роботи. Які почуття переживаєте, коли чистите картоплю чи приймаєте душ. Все інше ілюзія, декорації”, – пише він.

Читайте також: ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ: ТЕЛЬЦЯМ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ВИБІР В ОСОБИСТОМУ ЖИТТІ, А ЛЕВАМ КРАЩЕ ВЗЯТИ ВІДГУЛ

За його словами, люди чомусь купують дорогі машини, будують багатоповерхові будинки, вічно від себе чогось вимагають, до чогось прагнуть, щоб зробити себе щасливими. І тільки наймудріші виявляють раптом, що ніяких різких рухів тіла це не вимагає.

“Мені тут на лекції жінка каже” – в нашому місті психолог це дорого “. Але люди беруть кредит і купують собі новий автомобіль: логічно, це” щастя “, яке можна помацати руками.

Але скільки б ти не вкладав коштів в якісь то речі, щастя вони все, чомусь не приносять”, – зазначає Лабковскійю

Психолог каже, що одна з головних перешкод на шляху до психічного благополучію- це ваша тривожність.

“Саме вона не дозволяє вам одного разу взяти, і зажити своїм власним життям. Всі ці нескінченні гонки за смислом- ніщо інше, як спроба позбутися від цього внутрішнього мандражу (який, накопичуючись переходить в порожнечу)”, – підсумував Михайло.

Джерело.

Related Post

facebook