fbpx
Цікаве
Психологи вважають, що деякі речі ми маємо право, більше того – повинні залишати тільки собі і в жодному разі не розповідати іншим, навіть найближчим, людям. Ось ці 5 речей, якими не варто ділитися ні з ким! Бо це може бути для вас небезпечно.

5 речей, які небезпечно говорити оточуючим: тримайте їх в секреті!

Знаєте прислів’я: «Хочеш розсмішити богів, розкажи їм про свої плани». Наші предки були дуже мудрими. Вони знали, що є речі, які нікому розповідати не можна. Що потрібно тримати в секреті від чужих людей?

Психологи і езотерики кажуть, що такі розповіді можуть погано закінчитися для людини. Тому що наші думки і слова матеріальні. Чим не можна ділитися з оточуючими?

Не можна ділитися планами і мріями

Почуття заздрощів інших людей може порушити вібрації успіху, так вважають езотерики. Психологи теж не радять ділитися своїми планами з оточуючими. Просто наш мозок не розрізняє сьогодення і майбутнє. Промовляючи свої мрії вголос, мозок вважає їх виконаними і перестає працювати в напрямку їх виконання.

Читайте також: БАБУСЯ В ДИТИНСТВІ МЕНІ КАЗАЛА, ЩО ЧАС БУДЕ ПРИШВИДШУВАТИСЯ Й ЛЕТІТИ, ТОМУ ЩО ЛЮДИ ПЕРЕСТАЮТЬ МОЛИТИСЯ. ЧОМУ Ж НАМ ВСЕ-ТАКИ ТАК БРАКУЄ ЧАСУ? ЦЯ ПРИТЧА ДАЄ ВСІ ВІДПОВІДІ. “ЯКОСЬ САТАНА ЗІБРАВ ВСЕСВІТНІЙ З’ЇЗД БІСІВ І СКАЗАВ: МИ ВКРАДЕМО У НИХ ЇХНІЙ ЧАС” 

Не можна розповідати про другу половинку

Промовляючи погані моменти ваших відносин, ви притягує в них негатив. Розповідаючи про радісні моментах, які є у відносинах, людина ділиться енергією любові, яку могла би віддати другій половинці.

Не можна розповідати про свої сни

У снах підсвідомість намагається підказати нам якісь нюанси нашого життя. Через сни може прийти попередження або рада. Розповідаючи сни чужим людям, ви відкриваєте свою підсвідомість. А її енергія дуже вразлива.

Не можна розповідати про благодійність

Коли ви робите щось хороше, краще тримати це потай. Від благодійності людина отримує різні блага, якими її нагороджує Всесвіт. Поширюючись про своє філантропство, вона втрачає їх.

Не можна ділитися страхами

Поділитися переживаннями ви можете тільки з близькими людьми, які вас підтримають. Розповідаючи про свої страхи, можна потрапити на енергетичного вампіра, який просто насититься вашими емоціями і посилить переживання.

Джерело: