fbpx

“він”і двійники: пластичний хірург пояснив, чи можливо відрізнити справжнього кремлівського диктатора від його двійників: “Путін для телевізора”, і “Путін для переговорів”, і “Путін для поїздок країною”

“Він”і двійники: пластичний хірург пояснив, чи можливо відрізнити справжнього кремлівського диктатора від його двійників

Двійники у володимира путіна безсумнівно є. Цих людей імовірно відправляють на якісь зустрічі в регіони, вважає Дмитро Слоссер, пластичний хірург, Заслужений лікар України Дмитро Слоссер.

Володимир Путін виглядає молодо, ним займаються косметологи і пластичні хірурги.

російський диктатор, найімовірніше, має двійників, а справжньому господареві Кремля роблять пластичні операції, щоби він був схожий на них. Таку думку озвучив Дмитро Слоссер.

За його словами, зовні Путін виглядає досить молодо. Ним активно займаються косметологи і пластичні хірурги.

“Найчастіше ми бачимо саме трансформованого президента РФ. Крім того, звучали заяви про те, що вже винайдено генетичні засоби для збільшення тривалості життя. Вже можна втручатися в геном людини, трансформувати його. Тому зовні Путін виглядає досить молодо. Але всі ці методи хоч і інноваційні, але вони недостатньо досліджені, і у багатьох людей їх використання призводило до сумних наслідків”, – зазначив Слоссер.

На думку хірурга, двійники у Путіна безсумнівно є. Він вважає, що цих людей відправляють на якісь зустрічі в регіони.

“Найчастіше можна помітити різницю в якихось нюансах зовнішності, тому простіше справжнього Путіна підігнати під стандарти двійника. І це може бути однією з причин пластичних операцій, тобто вони робляться не лише з метою омолодження, але і для того, щоби зробити Путіна більш схожим на двійників”, – сказав Слоссер.

Як відрізнити справжнього путіна від двійника?

За словами пластичного хірурга, зараз складно сказати, як впізнати справжнього путіна.

“Зазначу лише одне: дуже складно змінити форму вушної раковини. Ніс, очі та все інше набагато простіше переробити, ніж вуха”, – сказав Слоссер.

Ще в 2015 році в Мережу виклали “класифікацію двійників” президента РФ Володимира Путіна. Був там і “Путін для телевізора”, і “Путін для переговорів”, і “Путін для поїздок країною”.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page