fbpx

путін вірить в роги: приймає ванни з екстракту рогів оленів і оточений купою лікарів. Першим у російській еліті пантовими ваннами зацікавився Сергій Шойгу, – подробиці

путін вірить в роги: приймає ванни з екстракту рогів оленів і оточений купою лікарів.

Журналісти-розслідувачі повідомляють, що президента росії путіна в поїздках супроводжують десять лікарів, а сам він цікавиться нетрадиційною медициною – зокрема, приймає ванни з екстракту рогів оленів.

Розслідування здійснило видання “Проекту” до 70-річчя путіна.

Дослідивши документи, журналісти “Проекту” дійшли висновку, що у 2016-2017 роках президента в середньому супроводжували п’ять лікарів.

А у листопаді 2016-го кремлівський дід не з’являвся на публіці п’ять днів – і в цей період до сочинського санаторію “Русь” заселилося одразу 12 медиків.

До 2019 року, пише видання, путіна супроводжували вже в середньому дев’ять лікарів.

“Проект” зазначає, що найчастіше із президентом їздить Євген Селіванов. Його називають “лікарем, який може першим виявити певні проблеми”.

Видання також розповідає про інтерес путіна до ванн з екстракту пантів (м’яких незакостенілих рогів маралів).

Першим у російській еліті пантовими ваннами зацікавився Сергій Шойгу, тоді голова МНС. У середині нульових він вперше привіз президента на Алтай і переконав його у користі процедури – нібито вона покращує роботу серцево-судинної системи та омолоджує шкіру. путін, який почав більше думати про здоров’я, в одній з поїздок занурився у ванну з варевом з оленячих рогів, що видає специфічний запах.

Знайомий президента стверджує, що того попереджали – немає жодного переконливого доказу користі пантових ванн. Але путіну сподобалося, з того часу він бував на Алтаї ще неодноразово.

Вірить у силу ріг недостворіння кремлівське, ну-ну.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page