fbpx
Суспільство
Путіну начхати на спроби світової спільноти розмовляти з ним, начхати на ООН і на ПАРЄ – Олексій Резніков звернувся до Заходу та цивілізованих країн, які все ще вважають, що на Кремль можна вплинути

Путіну начхати на спроби світової спільноти розмовляти з ним, начхати на ООН і на ПАРЄ – про це заявив міністр оборони Олексій Резніков.

“Путінській Росії абсолютно начхати на ваші спроби розмовляти, його не турбує ООН, ПАРЄ чи інший інститут, де ви намагаєтеся зберегти його присутність”. У таких словах міністр оборони Олексій Резніков звернувся до Заходу та цивілізованих країн, які все ще вважають, що на Кремль можна вплинути чимось, окрім сили та санкцій, – повідомляє Liga.net.

“Хочу нагадати вам, що російські солдати вбивають жителів європейської країни. Де ваші цінності та еталони? Де робота міжнародних організацій, на які витрачаються мільярди доларів? Де ООН, Червоний хрест, ОБСЄ? Вони втекли”, – дивується міністр.

Він закликав цивілізований світ усвідомити, що Росія фактично веде війну з усім світом, навіть із тими, хто намагається залишитися нейтральним: “Не вийде. Зло не діє вибірково”.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page