fbpx
Шоу-бізнес
“Писав тільки одне!”: Ірина Білик зізналася, як її колишній чоловік і батько маленького Табріза, що живе в Росії, відреагував на війну в Україні. Та чи робить він якісь кроки, щоб розповісти всім правду

“Писав тільки одне!”: Ірина Білик зізналася, як її колишній чоловік і батько маленького Табріза, що живе в Росії, відреагував на війну в Україні. Та чи робить він якісь кроки, щоб розповісти всім правду

У квітні минулого року українська виконавиця Ірина Білик заявила про розлучення з російським режисером та фотографом Асланом Ахмадовим. Однак після розриву стосунків колишнім закоханим вдалося залишитися друзями. За словами артистки, Аслан дуже любить їхнього спільного сина Табріза, він постійно із ним на зв’язку.

У програмі “Ранок з Україною” знаменитість розповіла, як її екс-обранець відреагував на початок війни в Україні, яку розв’язала країна-окупант Росія. Білик сказала, що чоловік перший час був не в собі, тому навіть не міг підібрати слів підтримки, яких чекала від нього співачка.

“Звичайно, ми з ним спілкувались і до війни. Ми кожен день майже спілкуємось, він любить дуже маленького сина. Я чекала від нього слів підтримки, але він був теж в шoці. Він тільки писав одне: “Боже, коли це закінчиться? Це неможливо!” – поділилася подробицями Ірина.

У соцмережах Аслан Ахмадов почав відкрито говорити про вторгнення РФ у незалежну Україну. Проте йому написали знайомі, які попередили, що така позиція може призвести до неприємних наслідків.

“Він дійсно почав в інтернеті розповідати, що відбувається в Україні, про те, що я і його син поїхали, що нам ніде жити. Але потім йому подзвонили друзі і сказали, що це небезпечно – висловлюватися в інтернеті. Сказали, що краще мовчати зараз, тому що декого вже посадили”, – сказала артистка.

Через цю ситуацію Аслан виїхав до своїх рідних, які живуть у Баку. Білик зізналася, що дуже щаслива, що її колишній чоловік має ще один паспорт – азербайджанський.

“Він наразі поїхав до Баку, там живе наші бабуся і дідусь. Він зараз в Азербайджані, і я дуже рада, що в нього також є азербайджанський паспорт”, – підсумувала зірка.

Все буде Україна!

Фото, скріншот з відео