fbpx
життєві історії
Радості нашій не було меж, коли молоді оголосили, що чекають дитину. Ми мріяли про внучку, і коли Оленка народилася, невістка сказала, що моя допомога їй не потрібна, вони впораються самі. Я не стала сперечатися, адже вони батьки, втішала себе тим, що внучка підросте, тоді і будемо гуляти з нею. Але моя допомога знадобилася значно раніше

Після весілля син з невісткою погодилися жити разом з нами. Ми з чоловіком зраділи такому рішенню, тому що не хотіли, щоб вони жили окремо, адже у нас великий будинок. Та й майбутні внуки будуть поруч.

Радості нашій не було меж, коли молоді оголосили, що чекають дитину. Ми мріяли про внучку, і коли Оленка народилася, невістка сказала, що моя допомога їй не потрібна, вони впораються самі. Я не стала сперечатися, адже вони батьки, втішала себе тим, що внучка підросте, тоді і будемо гуляти з нею.

Але моя допомога знадобилася значно раніше, коли мала почала плакати майже постійно. Інна втомилася, бо не висипалася, ось тоді я і запропонувала допомогти. Я відразу зрозуміла, що у внучки болить животик і порадила невістці пошукати інформацію про те, що можна і чого не можна їсти мамі, що годує, щоб це не позначалося на самопочутті дитини.

Я навіть зголосилася готувати їй окремо, тільки б не мучилась наша Оленка. Інна послухалася, так як бачила, що я права і, знайшовши інформацію, склала цілий список продуктів, які вона може спокійно їсти, поки годує свою дочку.

Син дуже здивувався, коли дізнався, що дитина плакала через те, що з молоком матері отримувала ту ж їжу, що і вона, але ж організм такої крихітки не в змозі переварити такі інгредієнти.

Я сказала, що дуже важливо дотримуватися раціону, який рекомендований педіатрами для годуючих мам. Виявилося, що невістка з’їла мариновані гриби, які вона дуже любить. Ось від дискомфорту в кишечнику дитина і плакала. Хоча не можна зовсім сидіти на жорсткій дієті, адже організм жінки ще під час вагітності і так втрачає багато корисних для здоров’я речовин, та й мама, яка годує повинна отримувати всі мікроелементи з їжею.

Разом з рекомендованими продуктами ми прочитали, що можна потроху додавати різну їжу в свій раціон і привчати малюка до різноманітності їжі. Але від таких напоїв, як кава і газована вода, можна відмовитися заради дитини. Крім цього у невістки тепер під забороною солодка здоба, щоб не викликати у дитини алергічну реакцію. Навіть овочі і фрукти потрібно їсти в міру.

Після цього випадку невістка вже прислухається до моїх порад і з задоволенням користується допомогою. А я рада посидіти з онукою, яку дуже її люблю.

Будьте здорові т а щасливі, дорогі читачі!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook