fbpx

Райкіна звільнили зі створеної ним Театральної школи після підписання листа із закликом “до мирного врегулювання ситуації в Україні”. Крім нього свої підписи під листом поставили Олег Басилашвілі, Максим Віторган, Аліса Фрейндліх: “Закликаємо всіх, від кого це залежить, зупинити збройні дії, відвести війська та сісти за стіл переговорів”

Райкіна звільнили зі створеної ним Театральної школи після підписання листа із закликом “до мирного врегулювання ситуації в Україні”.

Ректор російської Вищої школи сценічних мистецтв (Театральна школа Костянтина Райкіна) Анатолій Полянкін 12 квітня звільнив російського актора, засновника цієї установи Костянтина Райкіна з посади художнього керівника. Про це йдеться у заяві студентської ради театральної школи, пише видання “Театр”.

Студенти закликали Рособрнагляд “не допустити руйнування унікальної освітньої установи” і поновити Костянтина Райкіна на посаді.

Райкін у коментарі російському сайту “Підйом” заявив, що заперечуватиме своє звільнення.

Художній керівник театру “Сатирикон” Костянтин Райкін заснував Вищу школу сценічних мистецтв у 2012 році.

Нагадаємо. ще 26 лютого Райкін підписав колективний лист із закликом “до мирного врегулювання ситуації в Україні”.

“У кожному з нас живе генетична пам’ять про війну. Ми не хочемо нової війни. Ми закликаємо всіх, від кого це залежить, зупинити збройні дії, відвести війська та сісти за стіл переговорів”, – йшлося у заяві без зазначення імен чи посад осіб, яких зверталися російські артисти.

Текст звернення опубліковано на сайті “Сатирикона”. Окрім Райкіна, звернення підписали Олег Басилашвілі, Максим Віторган, Аліса Фрейндліх та інші відомі актори.

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page