fbpx
Молитва
Ранкова молитва на неділю: Мій Бог і мій Батько! Дякую за те, що оберігав мене цієї ночі і подарував новий день!

Ранкова молитва на неділю: Мій Бог і мій Батько! Дякую за те, що оберігав мене цієї ночі і подарував новий день!

Мій Бог і мій Батько! Дякую за те, що оберігав мене цієї ночі і подарував новий день. Ти зробив мене, через свого Сина, Ісуса Христа, ти викупив мене і покликав до свого царства. Тому я хочу підкорятися Тобі сьогодні і завжди. Нехай буде здійснена твоя свята воля. Просвіти мене, щоб я знав, що робити сьогодні. Врятуй мене від усякого зла. Нехай твій Син, Ісус Христос, веде мене, і Святий Дух наповнить мене любов’ю.

Із любові до Тебе, заради Твоєї слави, я хочу зробити все сьогодні. Марія, моя мати і королева, захисти мене. Ангели Господні, стережіть мене. Дякуйте, дякуйте Господу, бо Він добрий, бо Його любов триває вічно.

Я вірю в Бога, Всемогутнього Батька, Творця неба і землі, і в Ісуса Христа, Його єдиного Сина, який народився від Діви Марії, постраждав за Понтія Пілата, був розп’ятий, відійшов від нас і був похований. Він зійшов у пекло. На третій день він воскрес. Він вознісся на небо. Він сидить праворуч від Бога Отця. Звідти він прийде судити усіх нас. Я вірю в Святого Духа, Святу Вселенську Церкву, причастя святих, прощення гріхів, воскресіння тіла та вічне життя. Амінь.

Нехай Господь благословить мене і збереже від зла. Нехай це приведе мене до вічного життя. Нехай душі ушедших вірних, з Божої милості, здобудуть вічний мир.

Амінь.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page