fbpx

Раптові поїздки Романа та часті затримки на роботі, привели до того, що я вирішила перевірити в комп’ютері, на що ж чоловік витрачає кошти. Він був настільки безпечний, що не видаляв з банківського рахунку платежі-подарунки для іншої жінки. А також спільні вечері та ночівлі в готелі. Я була розчарована чоловіком, тому вирішила забрати дітей і піти. Та чоловік знав чим мене зупинити. Два роки Роман “водив мене за носа”

Ніколи б не подумала, що чоловік може наставляти мені “роги”. І все ж невірність була не найгіршим, що він готував для мене.

Я більше не живу з колишнім чоловіком більше двох років, але я все ще живу в пам’яті нашого з ним шлюбу. Ми були одружені майже десять років, маємо двох дітей. Молодшому Андрійку сім, а старшій Олені десять років.

Початок нашого шлюбу виглядав чудово. Я була впевнена, що саме Роман подарований міні долею. Він був добрий до мене, працьовитий і до дітей завжди ставився зразково. Ми були щасливі, принаймні, я так думала.

Але Роману явно чогось бракувало в нашому шлюбі.

Я не знаю, чи це шосте чуття, чи як це назвати, але жінки завжди знають, коли їх чоловік “це” робить.

У мене все було стандартно. Раптові робочі поїздки чоловіка та часті затримки на роботі привели до того, що я вирішила перевірити в комп’ютері, на що ж чоловік витрачає кошти.

Він був настільки безпечний, що не видаляв з банківського рахунку платежі-подарунки для іншої жінки. А також спільні вечері та ночівлі в готелі.

Я була розчарована тим, яким виявився Роман. Я дійсно думала, що він ніколи нічого подібного не зробить.

Коли я показала йому свої висновки, Роман почав виправдовуватися, що все це не серйозно і він кохає лише мене.

Водночас я твердо вирішила, що піду.

– Ти не можеш цього зробити зі мною. Якщо ти справді підеш, я не зможу без вас жити, – сказав мені Роман. – Ти ж не хочеш, щоб діти росли без батька?, – додав він.

Я злякалася і вирішила залишитися з чоловіком…

Але не на довго хватило Романа. Вже за пів року я знову знайшла докази того, що чоловік і далі продовжує спілкуватися і не тільки з цією жінкою.

Але як тільки я заводила розмову про те, що забираю дітей і йду, Роман говорив, що цього не переживе і у всьому буду винна я.

Два роки Роман мене “водив за хвоста”. Одного дня я таки зрозуміла, що це з його боку шантаж і залякування, тому забрала дітей і переїхала спершу до батьків, а після знайшла квартиру в оренду.

Це було найкраще рішення в моєму житті. Хоча з іншого боку – найважче. Незважаючи на те, що він ходив “наліво”, я любила його і не хотіла, щоб він зробив якийсь “необдуманий вчинок”, через який я буду все життя винити себе.

Мені знадобилося багато часу, щоб зрозуміти, що це була свого роду – маніпуляція.

Але я рада, що все ж таки це зрозуміла…

Миру вам і добра, дорогі читачі!

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page