fbpx
Суспільство
Реакція Енні Лейбовіць на флешмоб на підтримку Зеленської після публікації знімка її авторства на обкладинці авторитетного видання Vogue здивувала

Американський фотограф Енні Лейбовіц відреагувала на флешмоб на підтримку Зеленської після публікації знімка її авторства на обкладинці авторитетного видання Vogue.

Нагадаємо, флешмоб став відповіддю на критику обкладинки Vogue із зображенням Зеленської.

Енні Лейбовіц приїжджала на початку липня до Києва, щоб зробити фото дружини президента України Володимира Зеленського Олени для обкладинки американського видання Vogue.

Як реакцію на флешмоб українок 31 липня Лейбовіц розмістила у Instagram Stories фото обкладинки зі знімком Зеленської з хештегом #sitlikeagirl. З такою відміткою українки публікують свої фото, на яких зафіксовані, сидячи у такому положенні, в якому їм зручно.

26 липня Vogue опублікував фото цифрової обкладинки із зображенням Зеленської. Знімок, який зробила у Києві Лейбовиць, викликав широке обговорення в мережі – дехто розкритикував дружину Зеленського за те, що вона позувала, сидячи з широко розставленими ногами, але більшість українських знаменитостей підтримали першу леді, запустивши у мережі фотофлешмоб із хештегом #sitlikeagirl.

У свою чергу Олена Зеленська, реагуючи на критику, назвала інтерв’ю та фотосесію для авторитетного американського видання Vogue великою можливістю розповісти багатомільйонній аудиторії видання про напад РФ на Україну.

– Краще щось зробити та отримати критику, ніж не робити нічого, – прокоментувала Олена Зеленська ситацію навколо резонансної світлини.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page