fbpx
Суспільство
Реакція Зеленського-старшого на присвоєння довічної стипендії: “Воно мені не треба. Таких, як я – повно по всій Україні. А що, потрібно було заборонити колективу висувати моє прізвище?”

Після того як Зеленський-старший, батько президента Олександр Зеленський, потрапив до списку кандидатів на отримання довічної державної стипендії, багато хто в Україні висловився про те, що висуванню кандидатури Олександра Семеновича посприяли родинні зв’язки з очільником держави.

У відповідь Зеленський-старший прокоментував ці чутки і заявив, що особисто нікого ні про що не просив, а ніякі додаткові гроші йому не потрібні, пише Главред.

За словами Олександра Зеленського, він не потребує отримання будь-яких додаткових виплат від держави, а до списку кандидатів на довічну стипендію разом з іншими діячами науки його висунув університет, де він викладає і працює завкафедри, а не президент Володимир Зеленський.

“Таких, як я – повно по всій Україні. Щороку вручають такі стипендії. І при Порошенку таке було. І мене на стипендію висунули не тому, що я тато Зеленського – воно мені не треба. Колектив інституту мене висунув, на науковій раді. Я навіть не знав результат – ось це вперше від вас чую. А ви думаєте, це блат від президента?”, – заявив Олександр Семенович.

Нагадаємо, батько нинішнього президента Олександр Зеленський є заслуженим діячем наук, професором і завкафедри інформатики та інформаційних технологій в Криворізькому економічному інституті (філія КНЕУ ім. Вадима Гетьмана). Олександр Семенович підкреслив у розмові з представниками ЗМІ, що власної зарплати йому для життя вистачає, і у сина-президента він грошей не просить.

“Ви знаєте, що і президент не бідний. І мені вистачає і зарплати, і пенсії. Я 28 років на об’єктах пропрацював, на живих, а не на хабарях. Моя позиція – що треба нагороджувати людей у вищій школі, це правильно. А що, потрібно було заборонити колективу висувати моє прізвище? Вони мене висунули, я до чого? Мене подавали вже на заслуженого діяча науки і техніки, тощо, я відмовлявся. А на цей раз вирішив не відмовлятися. А чому я маю відмовлятися?”, – додав Зеленський-старший.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, Фокус.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook