fbpx

Регіна Тодоренко мало не потонула на Балі

Ведуча програми “Орел і решка” зізналася, що це траплялося з нею двічі, коли вона вчилася серфінгу.

Модним видом спорту Регіна Тодоренко вирішила зайнятися близько року тому. І, як багато зірок, відправилася вчитися серфінгу на Балі.

Освоївши основні прийоми на березі і мілководді, телеведуча вирішила, що готова випробувати себе на глибині. Саме там їй довелося випробувати сильний стрес.

Читайте також: НАСТЯ КАМЕНСЬКИХ ЗДИВУВАЛА НЕЗВИЧНОЮ ЗАЧІСКОЮ

“Мені подобається, що на серфі задіяні всі групи м’язів: підкачуються руки, ноги, попа, спина. Але виявилося, що найбільше потрібно підключати мозок!

Тут же стихія, і її треба прийняти і жити з нею в гармонії, тому що океан може і потягти панікера на дно. Саме так я пару раз мало не потонула! ” – зізналася Тодоренко в інтерв’ю “7 Днів”.

Їй довелося навчитися гребти швидше, ніж хвилі, а вони, як розповіли Регіні тренери, здатні мчати зі швидкістю 50-70 кілометрів на годину .

“Дуже життєвий спорт! Займаючись їм, ти повинен бути в ладах з головою, тілом і душею. Вода тебе б’є, боляче, ти захлинаєшся, але все одно лізеш на хвилю, бо це кайф і адреналін – коли ти котиш по хвилі хоча б 30 секунд “, – розповіла Регіна.

Джерело.

You cannot copy content of this page