fbpx
життєві історії
Рейс скасували. Максим попереджати про це дружину не став. Купив квіти, хотів зробити сюрприз. Тихенько відкрив двері своїм ключем. В очі кинулися чужі чоловічі черевики в передпокої. Пройшов на кухню. Але там нікого не було. Голоси долинали зі спальні

Максим довго не міг зустріти свою половинку. Думав, що вже не судилося і змирився з холостяцьким життям. Дівчата були. Але ту, яку хотілося б повести під вінець, все не виходило знайти. І раптом, вже будучи сорокарічним чоловіком, неочікувано зустрів ту саму. За матеріалами

Доленосна зустріч відбулася в магазині, куди Максим заходив після роботи, щоб купити продуктів. За касою, замість колишньої продавщиці, стояла ВОНА. Анна. Усміхнена, привітна дівчина.

Чимось відразу запала вона йому в душу. Але довгий час справа далі розмов не заходила. Та й ті були дріб’язкові. Про продукти, про погоду.

Один раз Максим, попередньо грюкнувши стoпку для хоробрості, все-таки наважився запросити Аню до себе на вечерю. Дівчина охоче погодилася. Вони взяли кoньяк і цукерки і пішли до нього. Вечір був чудовий.

Аня з Максимом сиділи на кухні, розмовляли, сміялися. Потім дія плавно перемістилося в спальню. Максим був так вражений уміннями 25-річної Ганусі, що вже на наступний ранок запропонував дівчині переїхати до нього. Та погодилася.

У побуті Аня була також мила і швидка, як і в магазині. Вона невтомно господарювала в маленькій квартирці. Натерла холостяцький барліг до блиску.

Творила на кухні кулінарні шедеври. Завжди обіймала і починала цілувати його ще в передпокої, коли він приходив. Максим літав на крилах. Розквіт і покращав.

З пропозицією руки і серця тягнути не став. Зрозумів, що про щось більше він і не мріяв. Відгуляли скромне, але веселе весілля. Запросили тільки найближчих друзів Максима. Родичів вже не було в живих. З боку Ані був один лише брат. Вони з Анею орендували квартиру в Києві. Приїхали на заробітки.

Після почалося звичайнісіньке сімейне життя. Тихе спокійне щастя. Романтичні вечори вдвох і довгі поцілунки вранці. Максим став подумувати про дитину.

Йому завжди хотілося дітей, але заводити ні з ким. Анечка просила трохи почекати. Пожити для себе ще, адже вона була зовсім молоденька і поки не хотілося їй цього клопоту.

У Максима був поки скромний, але швидко розвивючий бізнес. Йому потрібно було налагоджувати нові ділові зв’язки, тому часто припадало бувати у відрядженнях. Хоча так не хотілося розлучатися з нареченою. Але нічого вдіяти не можна було. Робота є робота. Якщо сам все не проконтролюєш – понесеш збuтки.

В чергове відрядження Максима дбайливо зібрала дружина. Він з ніжністю дивився, як Гануся акуратно складає речі в маленький чемодан. Анечка довго не відпускала Максима в передпокої. Просила їй дзвонити або писати постійно.

В аеропорту оголосили, що через нельотну погоду рейс скасований. Максим переговорив по телефону з діловими партнерами. Переніс зустріч на пару днів і радісно попрямував додому. Попереджати не став дружину. Купив квіти, хотів зробити сюрприз.

Читайте також:ДО ВИПИСКИ ЗАЛИШАЛОСЯ ГОДИНИ ПІВТОРИ. ВДОМА НАС ЗУСТРІЧАВ ЩАСЛИВИЙ БАТЬКО, ЧОЛОВІК СЕСТРИ. ВЕСЬ ЙОГО ВИГЛЯД ГОВОРИВ ПРО ТЕ, ЩО ВІДЗНАЧАТИ ВІН ПОЧАВ СВОЄ БАТЬКІВСТВО ЩЕ НАПЕРЕДОДНІ. ТА ТE, ЩO СТAЛОСЯ ПIСЛЯ, ЗДИВУВAЛО МEНЕ НАЙБIЛЬШЕ

Тихенько відкрив двері своїм ключем. В очі кинулися чужі чоловічі черевики в передпокої. Максим подумав, що напевно брат прийшов в гості. Пройшов на кухню. Але там нікого не було. Голоси долинали зі спальні.

Відчинив двері ривком. У подружньому ліжку виявив свою дружину і її брата, чомусь зовсім неoдягнeних. Збoжевoлівши, Максим схопив цього брата за шию і викинув геть із квартири.

Слідом викинув його речі. Аня квапливо одягалася, запобігливо ловлячи погляд Максима. Він зажадав негайних пояснень.

Анечка зізналася, що брат їй – зовсім не брат, а цивільний чоловік. У них є дочка, яку взяла до себе бабуся на час. У столицю приїхали в пошуках заробітку.

І не гребували ніякими його видами. Навіть вирішили Максима розкрутити на гроші ось таким способом. А він і повівся як останній лoх.

Розповідаючи все це, Аня навіть посміхалася. Здавалася зовсім чужою і не знайомою. Незабаром зібрала свої нечисленні речі і попросила викликати їй таксі. Максим, діючи як увісні, підкорився. Вона відправилася слідом за «братом». Квартира знову спорожніла. Разом з його сеpцем.

facebook