fbpx
Суспільство
Респект Олі: дружина пораненого військовослужбовця розповіла про візит співачки Олі Полякової до палати  її чоловіка і як артистка спілкувалася з українськими захисниками: “Вийшла вся в сльозах, її просто трясло”, “Оля зайшла до кожної палати. Вона була без камер та супроводу”

Респект Олі: дружина пораненого військовослужбовця розповіла про візит співачки Олі Полякової до палати  свого її чоловіка-захисника України.

13 липня українська співачка Оля Полякова виступила в одному із військових шпиталів Києва. Фрагмент її виступу на своїй сторінці у Facebook розмістив продюсер артистки Михайло Ясинський.

Ясницький написав, що після концерту Полякова пішла відвідати поранених у палатах, які не змогли побувати особисто на її виступі.

“Вона прийшла підтримати їх, а вийшла звідти вся в сльозах, її просто трясло. Звичайно, жодних фото та подробиць. Просто одне бажання – щоб усе це закінчилося якнайшвидше. Щоб ворог зник навіки вічні. І ніколи знову не приходив до нас, не забирав життя та здоров’я наших людей, молодих хлопців. Дякую героям, військовим лікарям за те, що рятують життя наших захисників”, – написав Ясинський.

А дружина пораненого українського захисника, який наразі лікується у цьому шпиталі, українська журналістка Ольга Каленіченко 14 липня на своїй сторінці у Facebook поділилася враженнями від візиту артистки до палати до її чоловіка:

“Про неї почали говорити ще до того, як вона зайшла до палати до мого чоловіка. Щойно після чергової операції він дуже хотів спати, але… Для тих, хто не був у цьому шпиталі, скажу, що він величезний. Таке собі медмістечко. Щоб обійти його, необхідна явно не одна година часу. Кажуть, Оля зайшла до кожної палати. Вона була без камер та супроводу”, – написала Каленіченко.

Журналістка поділилася, що спілкуючись із її чоловіком, співачка не говорила заготовленими фразами.

“Вона просто заїхала до шпиталю, щоб кожному з бійців особисто сказати спасибі”, – зазначила Ольга Каленіченко.

Каленіченко відверто поділилася, що її чоловік на знак подяки подарував Поляковій браслет, який артистка одразу одягла.

“Можливо, вона не хотіла, щоб писали про її візит, але зі щирою подякою за підтримку пишу”, – підсумувала журналістка.

Така щира підтримака, яку виявляє Оля Полякова, дуже потрібна нашим захисникам і їхнім родинам. Слава Україні.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.