fbpx
Шоу-бізнес
Ретельно приховували зустрічі: Стало відомо, з ким в кінцевому результаті залишився холостяк Михайло Заливако: Зайка чи Аня!

Це було неймовірне шоу, в якому перемогло кохання!

Ретельно приховували зустрічі: Стало відомо, з ким в кінцевому результаті залишився холостяк Михайло Заливако: Зайка чи Аня!

У пост-шоу “Холостяк. Життя після проєкту” з’явилися учасниці 11 сезону, які розповіли про своє життя після реаліті.

На проєкті “Холостяк” Михайло Заливако з-поміж 29 дівчат вибрав ту, до якої у нього встигли зародитися почуття. Крім зізнань дівчат, на пост-шоу на телеглядачів чекало багато інших сюрпризів. Гостями студії стали пари, які вже довели своїм прикладом: на проєкті можна знайти любов. Микита Добринін і Даша Квіткова розказали про майбутню подію, народження первістка. Радісними новинами поділиться і ексхолостяк Макс Михайлюк.

Також стало відомо, чи вдалося зберегти стосунки головній героїні першого сезону Холостячки Ксенії Мішиній з її обранцем в проєкті Олександром Еллертом. Актриса прийшла в студію ток-шоу, щоб чесно відповісти на всі питання. До слова, експертом програми сьогодні стала психолог Наталя Холоденко, яка разом з учасницями спробувала знайти відповідь на питання: як же вийти заміж і чи дійсно ви цього хочете.

Також в студії програми з’явилися відразу три учасниці – Джессіка, Таня та Даша. Дівчата розповіли, як змінилося їх життя після проєкту.

Ведучим пост-шоу, за традицією, став Григорій Решетник, який запросив до студії холостяка, щоб дізнатися про його життя після фіналу шоу. Міша зізнався, чи разом вони з Анею, яка, до речі, є колишньою дружиною Андрія Богдана.

Багато дівчат говорили на інтерв’ю за кадром ті речі, які Михайло ніяк не очікував від них почути. Щоб поставити крапку в стосунках холостяка з усіма учасницями проєкту, Міша зустрівся з ними в студії пост-шоу.

Пара – разом. Вони зуміли зберегти свої почуття і вони дуже щасливі. Коли Анна зайшла в студію, до неї підійшов Михайло, вони обнялися й поцілувалися. І весь час пара сиділа, тримаючись за руки. Перший вечір без камер після проєкту вони провели в ресторані на узбережжі. Тоді вони дуже багато говорили.

І ще під час перебування в Дубаї пара обговорила, як швидко вони почнуть жити разом. “Ми прилетіли до Києва і почали відразу шукати квартиру”, – зазначила пара. Через тиждень вони з’їхалися.

Міша і Аня протягом трьох місяців ретельно приховувала свій роман, але вони встигли відпочити разом в Туреччині. “Ми все робимо разом”, – зазначив Михайло. Раніше Богдан зізнавалася, що мріє про весілля в замку десь в Європі і про велику родину з трьома дітьми.

“Я не могла повірити, що ми з Мішею зможемо влаштувати наші стосунки поза проєктом. Після закінчення шоу ми поїхали в ресторан на березі моря, де провели час вже без камер”, – зізналася Анна.

Фото – інстаграм

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!