fbpx
Шоу-бізнес
Режисер та кліпмейкер Алан Бадоєв вперше за п’ять місяців від початку війни поїхав з України.

Режисер та кліпмейкер Алан Бадоєв вперше за п’ять місяців від початку війни поїхав з України.

Алан Бадоєв у себе на сторінці в Instagram розповів підписникам, що вперше від початку війни виїхав з України.

З прихильниками режисер поділився, що йому було незвично сидіти у літаку і чути голос бортпровідника: “Ще пів року тому все це було рутиною мого життя, все в ньому було пов’язано з подорожами. Останні місяці, як і ви, я згадую про небо лише після… Перед сном тихо молюся та говорю до мами, бо зараз вона мій головний янгол”, – поділився Бадоєв.

За словами режисера, він поїхав з України в рамках роботи, оскільки має багато планів зі своїм підопічним Максом Барських:

“Маю багато роботи і мало часу. Готуємо з Максом потужні благодійні заходи у декількох частинах світу. Скоро про все розповім. Треба працювати заради нашої перемоги, для наших хлопців! До зустрічі у моєму Києві!” – написав Бадоєв.

Як відомо, від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України Алан Бадоєв перебував у Києві. Режисер перейшов на українську мову. Також режисер та канал 1+1 оголосили збір матеріалів для спільного документального фільму.

Стрічка стане першим великим проєктом, який у художній формі осмислює свіжі та ще різні події війни, яку Росія розв’язала проти України.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.