fbpx
Суспільство
“Рідне місто, рідні береги!” – радісна Тимошенко з косою навколо голови виклала світлини у Дніпрі на тлі річки і подякувала ЗСУ за ранок

Лідер партії “Батьківщина”, народний депутат України Юлія Тимошенко у радісному настрої Тимошенко з косою навколо голови виклала світлини у Дніпрі на тлі річки і подякувала ЗСУ за ранок.

Народний депутат України Юлія Тимошенко 16 червня опублікувала в Instagram селфі, на якому зображена у місті Дніпро на тлі річки Дніпро.

Тимошенко позує у кадрі в піджаку блакитного кольору із жовтим шарфом. Волосся політик традиційно заплела в косу і вклала навколо голови.

“Рідне місто, рідні скелі, рідні береги! Немає другого Дніпра… А в Дніпрі Дніпро особливий! Велика річка великого народу! Народ, який нікому не здолати! Слава Україні! Слава ВСУ за черговий ранок”, – написала вона.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Юлія Тимошенко (@yulia_tymoshenko)

Зараз Юлії Тимошенко 61 рік. Вона очолює фракцію партії “Батьківщина” у Верховній Раді.

З 4 лютого по 8 вересня 2005 року та з 18 грудня 2007-го по 3 березня 2010 року вона обіймала посаду прем’єр-міністра України, ставши першою та єдиною жінкою – прем’єр-міністром у країні.

2010-го, 2014-го та 2019 року Тимошенко балотувалася на пост президента України.

Російські окупанти неодноразово обстрілювали Дніпропетровську область від початку повномасштабного вторгнення в Україну, але, як бачимо, Тимошенко перебуває якраз там, на Дніпропетровщині.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page