fbpx
Суспільство
Рік Собаки-2018: як залучити щастя, здоров’я та успіх

Потрібно поставити на святковий стіл букет свіжих червоних троянд або вазон з орхідеєю.

Жовта земляна Собака – символ наступаючого 2018 року. У китайському суспільстві собаки є улюбленою домашньою твариною, а як астрономічний символ з ними усе гаразд, чесні, добрі, обережні і уважні. Через сильний почуття лояльності і щирості, зроблять все для людини, який, на їхню думку, є найважливішим.

Земна Собака наділена деякими з кращих якостей всіх 12 астрологічних тварин. Вона може досягти успіху в своїх починаннях і володіти благородством характеру. У неї є власна думка і вона вірна своїм цінностям. Собака прагне допомогти іншим, любить всі види ігор і розваг.

Інстинкти “Собаки Землі” дають їм чітке уявлення про правильне і неправильне в людських відносинах. Надійна, щира і вірна земляна Собака присвячена справедливості, пише Сюзан Левітт у своїй книзі Taoist Astrology Book.

Читайте також: ЩО НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА СТАВИТИ НА НОВОРІЧНИЙ СТІЛ

У рік Собаки щасливими символами є 3, 4 і 9 (і їх комбінації – 34, 93). У будь-якому випадку, щоб принести в будинок удачу, здоров’я і щастя, поставте на святковий стіл відповідні число свічок, страв, бажано і приладів (якщо число буде не збігатися – поставте зайвий, додатковий).

Також запам’ятайте щасливі кольори: червоний, зелений і фіолетовий. Тому одягайтеся і наряджайте свій будинок відповідно. Ні в якому разі не можна використовувати в оформлення столу, будинки, а також надягати одяг синього і білого кольорів.

Сміливо можете поставити на святковий стіл букет свіжих червоних троянд або вазон з орхідеєю. Наявність цих речей в новорічну ніч особливо сприятливо.

Вдалі напрями: схід, південь і північний схід. Саме в цих частинах будинку ставте ялинку і стіл, щоб задобрити головний символ-2018.

Перед Новим роком з дому потрібно винести все сміття, зробити генеральне прибирання, позбавиться від старих, непотрібних речей. Найкраще безкоштовно роздати старі речі і предмети побуту нужденним.

Джерело.

Related Post