fbpx
Молитва
Різдво Христове 2020: найсильніші молитви, які мають особливу силу

7 січня православний світ святкує народження спасителя Ісуса Христа. Тому в Різдво Христове молитви до Господа мають особливу силу. Джерело

Головна молитва Різдва в православної церкви – це тропар свята, який датують IV століттям. Його співають під час різдвяного богослужіння і ще кілька днів по тому – аж до 13 січня. Під час різдвяної служби він виповнюється кілька разів.

Цей текст говорить про пізнання Бога людиною. Шляхи до цього пізнання можуть бути різними – в тому числі через наукове дослідження зірок, як це сталося з волхвами. А іменування Христа “Сонцем правди” вказує на рятівника як на джерело життя і світла, чистоти і праведності:

Різдво Твоє, Христе Боже наш, осяяло світ світлом знання, бо через нього зірок службовці зіркою були научаемость Тобі поклонятися, Сонцю правди, і знати Тебе, з висоти сходить Світило. Господи, слава Тобі!

У різдвяні дні в храмах також виповнюється особливий текст – ” Діва днесь Пресущественнаго народжує “. Він був написаний на початку VI століття.

Читайте також: Чому треба обов’язково сповідатися перед Різдвом?

Діва в цей день Сверхсущественного народжує, і земля печеру неприступному приносить; Ангели з пастухами славословлять, волхви ж із зіркою подорожують, бо ради нас народилося Дитя молоде, Предвічний Бог.

Також в Різдво Христове можна молиться і про успішне рік для себе, наприклад про заміжжя або удачі.

Молитва на Різдво про заміжжя

З превеликою радістю звертаюся до тебе, Матір Божа.
Ти та, хто наповнила любов’ю плід лона свого.
Я, раба Божа (своє ім’я) молю тебе зараз про допомогу.
Прошу, даруй мене любов’ю взаємної і щирою.

Пішли мені чоловіка люблячого і турботливого,
щоб я могла ростити дітей в щасті і радості.
Хай святиться ім’я твоє. Амінь.

Різдвяна молитва Ангелу-Хранителю для дітей

” Ангел Божий, хранителю мій святий, на дотримання мені від Бога даний. Старанно молю тя, ти мені днесь просвіти, і від всякого зла збережи, до благому діянню настави, і на шлях спасіння направ. Амінь “.

facebook