fbpx
життєві історії
Робота у мене нелегка, тому вже ближче п’ятниці я приходила додому дуже виснажена. Тільки переступила поріг, як чую, свекруха Мирону телефонує (в чоловіка на маму музика специфічна увімкнена). – Привіт, мамуль! Ні, ще не їв! Може Христя щось і приготує. Маю на це велику надію, бо зранку з’їв лише сирочок. – Синок, так і захворіти можна. Приїжджай краще до мене на котлетки

Робота у мене нелегка, тому вже ближче п’ятниці я приходила додому дуже виснажена. Тільки переступила поріг, як чую, свекруха Мирону телефонує (в чоловіка на маму музика специфічна увімкнена). – Привіт, мамуль! Ні, ще не їв! Може Христя щось і приготує. Маю на це велику надію, бо зранку з’їв лише сирочок. – Синок, так і захворіти можна. Приїжджай краще до мене на котлетки.

***

У мене була свекруха. Тут можна було б закінчити оповідання, тому що цим, власне кажучи, все і сказано.

Я приходила додому з роботи, як завжди втома велика, а бажання приготувати судженому котлетку по-київськи дорівнює нулю.

І тут – телефонний дзвінок. Мирон підлітає до телефону:

“Алло, так, привіт, мамо… Ні, ще не поїв, Христя (Ха!) Тільки що прийшла… Можливо, приготує що-небудь… нічого страшного, якщо ні, я сьогодні на сніданок з’їв “чудо-сирок”… перетерплю голод… мені не звикати… Прийти на вечерю до тебе? Вибігаю!”.

Я, звичайно ж, підслуховую, і все в середині починало закипати, а Мирон в цей час з невимушеною посмішкою кличе до мамки, перераховуючи страви, які (кожен день!) Вона готує на вечерю.

Ваша перша реакція?

1. “Начистити обличчя” чоловікові.

2. Полити рясними висловлюваннями всю його сім’ю.

3. Прочитати довгу лекцію про шкоду пізнього прийому їжі.

Але як це не сумно, доводилося терпіти. По-перше, не будемо доставляти свекрусі радість своєю відсутністю. Це нечувана розкіш.

По-друге, час, проведений твоїм чоловіком в гостях у мами, прямо пропорційно кількості мерзенностей на твою адресу, що злетіли з її трохи затягнутих усмішкою губ.

Але, якщо чесно, то я сходила раз десять і розлучилася.

Ой, як мене відмовляли! Важко було. Зараз другий чоловік, готуємо по черзі. Мир і спокій в родині.

А як у вас з цим питанням?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page