fbpx
життєві історії
– Роби що хочеш, але ти будеш моєю!, – сказав Ігор, коли Олена з сином на руках виходила з хати. Всі в селі дивувалися, але так і сталося. Не змогла Олена протистояти його “чарам”. Вже за декілька місяців односельчани гуляли на другому її весіллі. Василь вирішив забрати сина з собою до батьків. Та не довго тривало і це щастя. Ігор був лінивим до роботи, а в селі з таким довго не проживеш

Ох і везло нашій Оленці на чоловіків. Є такі жінки, що одного за все життя не можуть знайти, а тут цілих  чотири…

– Роби що хочеш, але ти будеш моєю!, – сказав Ігор, коли Олена з сином на руках виходила з хати. Всі в селі дивувалися, але так і сталося. Не змогла Олена протистояти його “чарам”. Вже за декілька місяців односельчани гуляли на другому її весіллі. Василь вирішив забрати сина з собою до батьків. Та не довго тривало і це щастя. Ігор був лінивим до роботи, а в селі з таким довго не проживеш.

Є у мене подруга Оленка, яка до 40 років чотири рази офіційно виходила заміж. Красива, фігуриста, смілива. Мужики біля неї спокійно не проходили. Саме цікаве, що в кожному шлюбі була неймовірна любов і з’являлася дитинка. Зараз розповім.

Чоловік номер 1. Артем

Артем служив поруч, а Оленка бігала до нього на побачення. Служба була – позаздриш. Дерев’яний будиночок в лісі, десяток свиней в сараї, перевірка раз в тиждень і гаряча дівчинка під боком.

Як відслужив – відразу покликав заміж. До року часу з’явилася донечка Анна. Одного разу молоді серйозно поскандалили. Артем вночі зірвався з дому і не впорався з керуванням. Оленка залишилася з дочкою одна.

Чоловік номер 2. Василь.

Другий чоловік був приїжджим. Сталося все швидко: спалахнула між ними іскра дуже швидко, орендували разом житло, сходили до РАЦСу, з’явився синочок Антон.

Оленка з Антоном на руках забігла попити чайку до сусідки. А там гостював він – молодий, красивий, зухвалий Ігор. Замість чаю було “з бульбашками”. Хлопець не зводив очей з Оленки. Коли та почала збиратися додому, зголосився проводжати. Впевнено заявив:

– Ти будеш моєю.

Так і вийшло. Василь, другий чоловік, забрав сина Антона і повернувся на батьківщину.

Чоловік номер 3. Ігор.

Спільне життя з третім чоловіком солодким було не довго. Молодий і красивий Ігор працювати не любив, вважав за краще “посидіти” в компанії хлопців. Але дитинку дуже вже хотів від молодої дружини. Говорив, що виправитися. Випросив. Оленка привела на світ третього сина.

Грошей не вистачало, жили бідно. Бабуся Оленки купувала з пенсії макарони і варила дітям. Молодий батько говорив про любов, але матеріально сім’ю з двома дітьми не витягав.

Чоловік номер 4. Андрій.

На той час старша дочка Анна вийшла заміж. Оленка втомилася від вічного безгрошів’я і гулянок з друзями чоловіка.

Відпочивали з друзями в наметах на річці. По сусідству розташувалася інша компанія. А там він – серйозний, самотній і при грошах Андрій.

Чоловік Оленки Ігор, хильнув лишнього і чудив по повній програмі, та плакала в жилетку новому знайомому. Від Андрія повіяло надійністю і стабільністю. Від неї – жіночою теплою. Зібрали намети і поїхали ночувати до багача Андрія. Ігор тоді залишився на річці.

Незабаром ми гуляли на четвертому весіллі Оленки. Наречена була в довгій білій сукні і з вже чималим животиком.

Зараз Олена живе з четвертим чоловіком Андрієм, їхнім спільним сином і хлопчиком від третього шлюбу. Схоже, що в цій сім’ї все добре.

Я б не змогла будувати нові відносини, коли є чоловік і маленька дитина. А що думаєте ви з цього приводу?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page