fbpx
життєві історії
Родичі такого рішення від Галини не очікували. – Ти чого надумала? Та такого чоловіка, як твій Антон, треба в ноги цілувати. Думаєш, ми не бачимо, як він до людей відноситься? Та він просто земний ангел. – Так, ангел, для друзів, сусідів, рідні, а для сім’ї – повна протилежність. В неділю замість того, щоб разом за продуктами з’їздити, повіз колегу до електрички

Коли дізналася справжню причину їхнього розлучення, тоді зрозуміла подругу.

Родичі такого рішення від Галини не очікували. – Ти чого надумала? Та такого чоловіка, як твій Антон, треба в ноги цілувати. Думаєш, ми не бачимо, як він до людей відноситься? Та він просто земний ангел. – Так, ангел, для друзів, сусідів, рідні, а для сім’ї – повна протилежність. В неділю замість того, щоб разом за продуктами з’їздити, повіз колегу до електрички.

Чоловік моєї сусідки прекрасна людина. Антон завжди прийде на допомогу, тим, хто цього потребує.

Всіх знайомих він безкоштовно розвозить на своїй автівці в аеропорти і на вокзали в будь-який час дня і ночі. Дає гроші в борг, якщо комусь не вистачає.

Ходить до самотніх жінок-колег лагодити комп’ютери і допомагати з ремонтом. З друзями він часто відвідує бари, оплачуючи загальні рахунки, адже вони отримують набагато менше нього.

Сусіди відгукуються про нього дуже добре, він ввічливий і усміхнений, відкриє двері в під’їзд і допоможе донести сумки до квартири. Всі її родичі вважають, що їй дуже пощастило знайти такого ідеального чоловіка.

Однак, Віка хоче з ним розлучитися. Я не повірила її словами, дізнавшись про це. Але потім вона розповіла мені, що тільки в спілкуванні з чужими людьми Антон так поступливий, ввічливий і уважний.

У своїй сім’ї Антон поводиться зовсім по-іншому. в квартирі, здебільшого, він сидить за комп’ютером і грає в ігри або переписується з численними друзями на фейсбуці, обговорюючи їх проблеми.

Грошей на потреби сім’ї він виділяє мало, адже, на його думку, є більш нужденні, ніж його дружина і дитина. Ремонт в квартирі вона робить сама, він не допомагає Вікторії навіть переклеїти шпалери.

Повісити вішалку для одягу в коридорі на два шурупа їй в підсумку допоміг батько.

А нещодавно Антон полаяв її і довів до сліз, коли вона сказала йому, що замість того, щоб везти чергову колегу до електрички, краще б відвіз її в магазин, тому що закінчилися продукти.

Віку таке ставлення до родини і до неї просто дістало.

Вона хоче розлучитися, але не наважується, бо знає, що всі родичі засудять її за цей вчинок, адже навіть її мати каже, що вона перебільшує проблему і робить наклеп на таку гарну людину, якою є її чоловік.

Виходить, що така людина є ворогом у власній родині, ставлячись до чужих людей так як повинен відноситься до своїх близьких.

Я думаю, це не поодинокий випадок. Чому так відбувається? Невже Антону важливіше думка громадськості про нього, ніж благополуччя рідних?

Що скажете? У вас є такі знайомі?

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page